ет мона лиза /img/frontend/nomap.png"

ет мона лиза

Мона Лиза често набира персонал. Това е фирма в която заплатата е сравнително ниска на базата на други фирми в същия търговски сектор. Работата е подходяща за лица неангажирани със деца защото след едно две отсъствия ще ви махнат. Осигуровките са на 4 часа а работите от 10ч. до 19,30ч. може и 20ч. , съответно събота и неделя в зависимост от графика ви. Отпуските са пародия. Договор няма да ви бъде направен при постъпване ,евентуално след месеци работа и ваше настояване. Ще се обърне внимание на външният ви вид дали сте достатъчно "фешън". Не очаквайте никакво уважение от собствениците колкото и да се стараете. Ще се молите да сте направили някакъв оборот до вечерта ако ли ви се случат поредни дни без работа ще ви нарочат че не работите , независимо от вашето старание. Цените в магазините са едни от най-високите в града. Всички разправии от рекламации ще са ваше задължение ,защото повечето стока е китайска и съответно качеството не е на добро ниво за супер високите цени на който се предлага.
Не препоръчвам фирмата за работа.
По добре се ориентирайте към друга фирма в който поне за високите изисквания който имат собствениците ще получавате по високо заплащане.

Ужасно некоректна работодателка, осигуровки на 4 часа, въпреки обещанието. Никакви почивки, не се спазват обещаните почивки, заплащане под всякаква критика. ВСИЧКО Е ЛЪЖА!

това е фирма с няколко магазина в пловдив. нямат никакви коректни отношения с роботниците си .на първо място може да не ви пуснат трудов договор поне 6 месеца.уговорката зазаплата и процент е само уговорка,процент няма .и няма платена отпуска .излизаш за 10-на дена ама после заместваш колегата и жсе едно не си излизал а не ти се залпаща за това 4е си го замествал. надявам се 4е ще вие от полза това и да не се захващате там