РЕКОМ ООД /img/frontend/nomap.png"

РЕКОМ ООД

РЕКОМ ООД е много некорекна фирма, имах голямото недоволство да работя за известно време при тях. Започнах уж като продавач- консултант, а се оказах освен продавач-консултант и чистач и хамалин и пазач и електротехник и декоратор и администратор и какво ли още не. Най- смешното беше, че ни караха да се разписваме в някаква тетрадка за проведен безупасен иструктаж на работното място, а ни караха да сменяме крушки и да бърникаме по някои компютър ако се развали. Бяха ми обещали всеки месец заплата от 500 лв. твърдо + бонус за добре свършена работа, но освен 391 лв. други пари не получавах. Обяснението за заплата беше, че голяма част от парите отива за осигуровки, а другата за глобите, които те бяха измислили( от рода на не си измил витрините добре, не си сменил тука крушката, не си изчистил от праха добре рафтовете, не си измил цветята добре ит.н.) Трябваше да работя 2/2, но често ми се случваше да работя 3/2' 3/1; 4/2 и всякакви такива комбинации. Трябваше да имам за 12 часа на ден работа, 2 часа обедна почивка, но не ми беше позволено да я използвам, тъй като за това ми се е "плащало". Нямахме право с колегите да седим седнали докато управителите са в магазина, което за цял работен ден от 12 часа, те бяха в магазина 9 часа. Собствениците са две сестри, които не изпускат възможност да те обидят по някакъв начин. Наричани бяхме с колегите с обиди като: " Вие сте хора без никакво бъдеще"; " Вие сте пълни глупаци"; " Тъпи мекотели" и т.н. Винаги обидите бяха с повод или без повод. Много се надявам собствениците да се оправят, иначе магазинчето е много приятно и има готини неща в него. Стоката в него наистина е предимно вносна, но като всеки магазин все пак в него трябва да има и някаква некачествена стока.

Мисля, че мненията  тук  са писани само и единствено от изгонени служители. Във въпросната фирма работех известно време, и заплатата  от 500 лв. ми я даваха  винаги  , също и бонус. Така съм стигал до към 800 лв. месечно . Има момент в който  управителите виждат кой работи, и кои не. Такаче аз лично бих се замислил и в/у това,че и тези които са писали не са много" стока". Има 1 погворка, гласяща следното: Колкото и да работиш - шефат няма да е доволен. Колото и да ти се плаща- все няма да са ти достатъчни. А стоката по времето когато аз работех там се вкарваше от Дания, Германия, Швеция, Англия и т.н.  А пък и самат фирма е в мола от около 2 години, Вие ще изкарате,че е минала 1/2 София, а аз дкато бях там са минали макс. 2 души.Касмет на всички...

Уважаеми,нереализирали се Управители на ф-ма Реком ООД ,недейте да давате неадекватно и лъжливо мнение от името на уж Ваш стар служител.Не е нужно да лъжете,че фирмата е нормална и коректна.От тази фирма ,служителят излиза поруган,измамен и изключеително неудовлетворен във всяко едно отношение.Научете се да уважавате себе си ,персонала и клиентите си.   Поучете се от грешките си. Многократно се убедихме ,че не заслужавате внимание и уважение с вашето некоректно отношение.

Здравей "измамена". Аз съм също бивша служителка на Реком ООД, но не съм съгласна с твоето мнение за фирмата. Благодарение на управителите се научих да правя проекти и сега работя като проектант на добра заплата. Също съм работила на въпросните смени 2/2 повече от две години и хората бяха супер като работодатели. От много отдавна не бях работила в такъв готин екип с млади хора, и те изобщо не търсят често персонал.Със старите колеги и управителите редовно се виждаме на обяди и фирмени партита което не е често срещано в днешни дни. С парите бяха точни, с бонуси също и собственикът който следи нещата ни даваше доста добри бонуси..е стига да си работила....може би просто не си могла да се интегрираш в екипа...успех

Здравейте!Аз съм бивш служител,който има неблагоразумието да започне работа във въпросната фирма, макар и за кратко.Уважаеми търсещи работа, моля не се лъжете от вида на магазина, и не мислете че го управляват интелигентни хора и ще имате шанс за работа или някакво професионално развитие.Ще имате шанс обаче да потъпкват Вашето лично достойнство(а то не се купува с пари и не се измерва с кредитни карти) и да Ви обясняват , че света започва и свършва с фирма(никому неизвестна)РЕКОМ ООД.Не започвайте работа в LINES HOME STUDIO в СКАЙ СИТИ МОЛ, освен ако не сте дипломирани психиатри и не си търсите пациенти от управата на фирмата.

Здравейте уважаеми посетители на този хубав сайт! Фирмата за която става въпрос се намира в SKY CITY MALL гр. София, кв. Гео Милев. Фирмата набира почти целогодишно персонал - продавач - консултанти. Обещаната заплата е 500 лв. , но в последствие се оказва 391! Работи се уж 2/2 по 12ч. , но това далеч не е така. Работата е 3/1, 4/1 ... и т.н. По 12ч се стой прав, без право да се излиза в обедна почивка и без възможност да седнете дори и за 10 мин. Има множество ограничения, забрани и глоби за всяко нещо. Отношението към персонала е безобразно, освен ако не ви е приятно да ви наричат "дебили, некадърници, неграмотници..."Работи се събота и неделя почти всяка от месеца. Обещани са бонуси, който не се дават с обяснение че има кражби в магазина. Бъдете предпазливи мили хора и не се лъжете че е работа в Маll. Обявата е валидна и в момента тарси се персонал отново.Магазинът продава стоки, който са същите като тези в JUMBO но са на много високи цени! Обръщам се и към вас клиенти - ако цените парите си, искате качествена стока НЕ пазарувайте в горепосочения магазин! На бъдещите кандидидати за работа пожелавам успех и се надявам че публикуваното тук от мен ще помогне на много от вас и ще предпази много кандидати от ИЗМАМА на това работно място!