Варнагаз АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. АЛ.ДЯКОВИЧ, 31&markers=Варна,Район Одесос, ул. АЛ.ДЯКОВИЧ, 31

Варнагаз АД

мнението ми е че изобщо не са коректни. Непрекъснато лъжат за абсолютно всичко и се чудят само как да прецакат работниците(те нали са тъпаци щом са работници).Изобщо не си заслужва да се занимавате с тях. А ако имате вземане даване като клиент внимавайте да не ви излъжат със сметките.Служителите не са от най-знаещите и можещите и преспокойно ще ви прецакат.Така че изобщо гледайте да ги избегнете.

За съжаление само името е голямо на Овергаз и дружествата и в страната. Заплатите са ниски, високи са само на директорите, които пък се назначават според това дали са от Ямбол или пък някои братовчед на софийски бос. Пълна несигурност, постоянно сменяне на ръководството, тягостна и клюкарска работна среда.