Дружество за касови услуги АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, ул.ИВАН ХАДЖИЙСКИ, 16&markers=София, Овча купел, ул.ИВАН ХАДЖИЙСКИ, 16

Дружество за касови услуги АД

Румен Джаров е най-великия!

Относно Дружеството: Дружество за касови услуги АД е уникална функционираща фирмена структура към момента без аналог в България, на Балканите, а може би в Централна и Източна Европа. Фирмата е основен фактор в провеждането на емисионно-касовата политика в страната, чрез изградените си традиционни отношения с търговски банки и много фирми. Така, че функционирането му е въпрос на стратегическа политика, а не на еднолични анонимни мнения или дори на един ръководител.
Относно визирането на конкретно име: Аз съм засегнатият служител и съм този, който положи началото на Регионалната структура и не се срамувам от нищо извършено. Относно анонимната публикация нито ще я коментирам, нито се стремя да изяснявам каквото и да било с лице което не застава с името зад становището си.

Изключително некомпетентен мениджмънт. Работи се както в годините на социализма. Шефът - г-н Джаров е дошъл, за да гони личните си амбиции, които са без покритие естествено, а това рефлектира  на работата като цяло на всички. Служителите работят в изключително неприветлива атмосфера, навряни в един голям салон 20 човека, от който се носи смрад на войнишки партенки.

и аз това питам

Моля, кажете ми какви са условията, а и горе-долу заплатата за един касиер в ДКУ!

Благодаря предварително.:)