Дружество за касови услуги АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, ул.ИВАН ХАДЖИЙСКИ, 16&markers=София, Овча купел, ул.ИВАН ХАДЖИЙСКИ, 16

Дружество за касови услуги АД

Здравейте! Какъв е графикът на работа и евентуално заплащане за позиция "касиер" в Бургас?
Как е колективът? Стиковат ли се успешно или по-скоро има дразги?

В тази уникална структура работиш по 11 часа на ден, прав на едни огромни шумни машини. Не можеш да мръднеш, ако това се случи веднага се обаждат. Няма тоалетна, цигара, разговорите по телефона са забранени. Големи отговорности и ниски заплати. Шанс за кариера или по висока заплата имаш ако си жена, горе долу да мясаш и да си в близки, ама много близки отношения с Владимир Влаев. На този принцип ставаш ръководител или цербер.
Бягайте далеч от тази фирма!

Ужас!

Румен Джаров е най-великия!

Относно Дружеството: Дружество за касови услуги АД е уникална функционираща фирмена структура към момента без аналог в България, на Балканите, а може би в Централна и Източна Европа. Фирмата е основен фактор в провеждането на емисионно-касовата политика в страната, чрез изградените си традиционни отношения с търговски банки и много фирми. Така, че функционирането му е въпрос на стратегическа политика, а не на еднолични анонимни мнения или дори на един ръководител.
Относно визирането на конкретно име: Аз съм засегнатият служител и съм този, който положи началото на Регионалната структура и не се срамувам от нищо извършено. Относно анонимната публикация нито ще я коментирам, нито се стремя да изяснявам каквото и да било с лице което не застава с името зад становището си.

Изключително некомпетентен мениджмънт. Работи се както в годините на социализма. Шефът - г-н Джаров е дошъл, за да гони личните си амбиции, които са без покритие естествено, а това рефлектира  на работата като цяло на всички. Служителите работят в изключително неприветлива атмосфера, навряни в един голям салон 20 човека, от който се носи смрад на войнишки партенки.

и аз това питам

Моля, кажете ми какви са условията, а и горе-долу заплатата за един касиер в ДКУ!

Благодаря предварително.:)