Елма ООД /img/frontend/nomap.png"

Хора ако искате да си загубите времето и да не ви платят това е фирмата.Изключително некомпетентна супервайзорка,служебните автомобили са без авто каско т.е.имаш ли щета плащаш,няма връзка между отделните звена като счетоводство-касиер:разнос-оператори-склад и т,н...сутрин заплахи от сорта ще се глобяваме и още много мога да кажа за нечовешкото отношение на ръководните кадри визирам Яница Атанасова към колегите и!!!! Относно горе споменатата само ще добавя дотолкова се е взела на сериозно че видиш ли ти забравя да пуска справки към агентите да речем на 14-15 то число и ти до последно не знаеш какъв бонус ще вземеш или поне как към средата на месеца ако не си наред с таргета да си го пооправиш!!!!Мисля да спра до тук надявам се сте разбрали общата картинка:)

Пуснах си CV  на 28.08.09г. за Продавач-консултант - не ме поканиха на интервю. Днес виждам същата обява...
 Уважаеми хора! Като съм на 45г.не значи че съм грозна, стара и дебела и в никакъв случай клиентите Ви няма да се изплашат от мен ! Е, не съм и на 25 ! Но старея като катедрала - не като цървул !
Няма да се натискам, ще търся друга фирма !

Защо напусна, щом заплащането е добре, а се намират и добри колеги!
Никой не бяга от хубавото, каква е уловката?

Искам да споделя няколко мои впечатления за фирмата... Първо да кажа на всички, че се занимава с търговия на едро, разнос и логистика на алкохол, хранителни стоки и перилни и почистващи препарати.
Първо и едно от най-важните условия, които биха заинтригували някой е за заплащането. Tо се извършва много коректно, без закъснение. ОТ ТАЗИ ГЛЕДНА ТОЧКА - ГРЕШКА НЯМАТ.
Като цяло за персонала - някои от тях са доста злобни хорица и успешно вгорчават живота на останалите... както навсякъде обаче си има "точни" хора.