Елма ООД /img/frontend/nomap.png"

Фирма, в която не се цени персонала. В това може да се убеди всеки, който е следил поне месец джобса. Постоянно обяви за персонал шофьори, склададжии, офис помагачи. Сменят ги като носни кърпи. 90% от хората са нови и никой не знае за какво става въпрос, къде се намира и какво да прави. И малкото, които знаят какво правят, скоро ще им омръзне да са все учители за новите и ще напуснат. Тогава й е спукана работата на цялата фирма.
Мениджмънт...какво разбирам аз от това...

Не ходете там - никога!!!
Абсолютни мошенници,некоректни и лъжливи. Общо взето, цялата им фирма е едно голямо недоразумение!!!

Лъжат по най-наглия начин и те омагьосват със сладки приказки! Работата в "ЕЛМА ЛОГИСТИК"ООД първите дни се състои в подреждане на документи в един пълен безпорядък,и документи в ужасен вид,които събират в кашони,защото за тях не съществуват папки или класьори!
ОТНОШЕНИЕТО В "EЛМА ЛОГИСТИК"ООД Е ПЪЛНА НУЛА!
ДОБРЕ Е,ЧЕ НЕ ПОДПИСАХ ДОГОВОР С ТЯХ!
ТОЛКОВА НЕКОРЕКТЕН,НЕЛОЯЛЕН И ЛЪЖЛИВ РАБОТОДАТЕЛ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА!

Здравейте, аз работих в тази фирма точно 4 дена, като първите 3 дена бях без договор, извадих си необходимите документи, на 23 август ми бяха пуснали договора в НАП, заедно с заповед да прекратяване на договора,така и не го разбрах до последния момент.Отидох на работа на 24 август и ми казаха чрез посредник, че съм освободена,така и не бях подписала трудов договор и никакви документи за назначаване, така и отказах да подпиша трудов договор.Позицията в договора беше различна, от тази за която бяхме разговаряли !!
АБСОЛЮТНО НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ ОТ СТРАНА НА РАБОТОДАТЕЛИТЕ!!!НЯМАМ ДУМИ.......

Започнах работа във фирмата като първоначално всичко беше ок!!!Една колежка напусна инцидентно и аз бях обучена на нейният район.....ей тогава дойде и времето на първото разочарование (заплатата токова много лъжи и очаквания за 450 лв)но аз съм упорита и си викам сигурно сега като имам район ще успея!!!!След още един месец дойде и момента на истината в който осъзнах -Лъжат ме!!!Най нагло и брутално ме гледат всяка сутрин в очите и ме лъжат с уж неизпълнените таргети!!!!

КОЛКО ЛИ ХОРА КАТО НАС ВЕЧЕ СА ОСЪЗНАЛИ КАК СИ ИГРАЯТ С НЕРВИТЕ НА ПЕРСОНАЛА СИ РЪКОВОДНИТЕ КАДРИ НА ЕЛМА
ОБЕЩАВАТ ТИ ТВЪРДО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ +% ОТ ОБОРОТА И НАКРАЯ СЕ ПОЛУЧАВА СЛЕДНОТО ПРАВИШ ОБОРОТ ТЕ ТИ ПРОМЕНЯТ ТАРГЕТА ВСЯКА СЕДМИЦА-СПРАВКИ ПО-КОЙТО ДА СИ ПРОСЛЕДИШ ДО КЪДЕ СИ СТИГНАЛ НЯМА ЗАЩОТО СУПЕРВАЙЗОРКАТА НЯМАЛА УЖ ВРЕМЕ ДА ТИ ГИ ПРАВИ ВСЯКА СЕДМИЦА.....И СЪОТВЕТНО КАТО ТИ ДОЙДЕ ВРЕМЕ ЗА ЗАПЛАТКАТА ОСТАВАШ ИЗНЕНАДАН!!!
Това е схемата и тя работи в полза на работодателя скъпи кандидати за работа в Елма!!!!Лъжат те и те гледат в очите и не им пука че си жив донор на пътя,че имаш семейство което трябва да храниш!Много се надявам като прочетете моето и предходните мнения да разберете че на такива хора не трябва да им даваме хляб докъто не се научат да уважават хората който им осигуряват охолният живот който водят!

Всички от фирмата ли забравиха една бивша служителка която почина като куче заради фирмените правила и условия!!!!!!!!!!

Да се включа и аз към темата само с едно изречение!
За бога хора ако имате избор не започвайте там!!!!

Ох ,ох Фирма Елма цяла Варна знае колко сте коректни и вие като организация,аз съм бивш ваш клиент и за времето в което работех с вас колко момичета и момчета се смениха и всичките говореха едно и също,не ни плащат достатъчно,,,постояно ни променят условията по промоциите и един съвет от мен към Цветанови Не се доверявайте на 100 процента на Яница или както там се води някаква шефка на търговските Хората ви бягат заради нея.P.S....А ЗА МОМИЧЕТО ЗА КОЕТО СТЕ ПИСАЛИ аз работих със нея и за мен както и за мойте служителки тя беше много свястна и разбрана и държа да отбележа че откакто тя не е на работа аз не работя с вас!Вземайки предвид предходната публикация явно пак от ваш бивш служител вие сте за бой и хулене!!!!!!

За пръв път попадаме на толкова ниско морален кадър -Търговски Агент .
-Навъртя два последователни месеца безумни сметки на телефон върху лимита си .
-Повреди повереното и имущество -МПС.
-Не посещаваше поверените и клиенти в района .
-Изключително лоша трудова дисциплина -Пренебрегваше поставените и персонални задачи.
-Създаде интриги сред колегите си .
-Събра отложени плащания на клиенти и не ги отчете в касата на фирмата .
-Надвзе 300лв от касата .
-Напусна със *смс*
В последствие след разговор с предният и работодател разбираме ,че са я освободили поради нанесени финасови загуби .