Роял Клийн ООД /img/frontend/nomap.png"

Роял Клийн ООД

Здравейте Лу!
Много благодарим за коментара.
Моля, всички които кандидатсват за рабора в РОЯЛ КЛИЙН ООД, както и администраторите на bgrabotodatel.com да вземат в предвид, че има компания в гр. ''Пловдив'' с името РОЯЛ КЛИЙНИНГ ЕООД, която има подобно на нашето име и не е РОЯЛ КЛИЙН ООД!!!
Фирма РОЯЛ КЛИЙН ООД провежда ЕДИНСТВЕНО и САМО интервюта в офиса на фирмата в гр.''София'' (на адрес: адресната регистрация на фирмата в Търговския регистър). Интервюта проведени в други градове не са проведени от фирма РОЯЛ КЛИЙН ООД.

Благодарим за вниманието!

С уважение,

Екипа на РОЯЛ КЛИЙН ООД

Бях на интервю в тази фирма и останах изключително разочарован, по-скоро възмутен от поведението на този, който беше решил, че е някакъв богопомазан типаж. Арогантен, нахален, заливащ помещението с простотията и цигарения си дим, се държеше като представител на безракйно велика фирма. Лошо впечатление имам, много лошо. В никакъв случай не бих започнал работа там.

Фирмата е в застой от няколко години. Има крещяща потребност от замяна на сегашния предприемачески мениджмънт с професионален мениджмънт. Собственичката осъзнава, че не може да продължи да управлява, както по времето, когато фирмата беше 7 души, но няма волята и дисциплината да промени нещата. Назначи 2 управители (правилно), но им даде правомощия като на ниско разрядни мениджъри (погрешно). И пак всички чакат нея. Все нещо извън фирмата е причина за застоя – кризата, високите цени, манталитета на българския фермер, а сега дистрибуторите. Обвиняват дистрибуторите, че не продават продуктите на Роял Клийн. Ами, как ще ги продават като всеки клиент на дистрибутор получава по-изгодни условия веднага щом се обади директно на Роял Клийн, София. Ако търсите каква да е работа и не ви пречи липсата на перспектива можете да поработите тук, докато си намерите нещо по-добро.

Ако можете да заработите мангизи, то това е фирмата. Представите ли се като добър организатор, няма да ви се размине и повишение. Жените не стават за тази дейност. Само бъдете коректни. Не разчитайте, че ще ви вземат, ако не отговаряте на изискванията в обявите. Желая успех, момчета!

И аз наблюдавам тази фирма, но от страната на партньор. Хората търсят Търговци и то работили в таргетираните браншове. Колкото до заплащането - е като във  всяка търговска фирма: основно възнаграждение и бонуси според резултатите. Да, ама в БГ къде ще намериш професионален търговец, че да е и мениджър?!

Да, наистина е така. От 1 година шефката проведе толкова много интервюта, сякаш няма никаква друга работа. И все не харесва кандидатите, все били некомпетентни, за нищо не ставали... А  идват интелигентни хора с много опит и умения. И тя не знае какво иска, а за заплащането да не говорим. Заплатите са мизерни, но обещанията преди назначението са големи.