П. П. - 2001 ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. ЖАСМИН, 24&markers=София, Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. ЖАСМИН, 24

П. П. - 2001 ЕООД

2 точки от 1 мнение

Здравейте,аз също съм бивш служител на фирмата и искам да споделя своето мнение,за да направя услуга на следващите кандидати да си спестят изгубено време и много похабени нерви. Собственичката създава измислени ситуации,за които да ви държи отговорни,не ви учи на нищо,кара ви се.С други думи,ако беше нормален човек,за малкото работа,която има всичко можеше да върви нормално,но тя прави всичко възможно да ви обиди,напрегне и изтормози.Ако все пак решите да опитате ,сами ще се убедите много скоро,че сте сбъркали,защото предизвестието не е стандартното от 1 месец,а ще трябва да си тровите нервите цели 3 месеца.