Апекс Пул ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Апекс Пул ЕООД

Когато работихме в цеха, наистина не сме получавали като хората месечното си възнаграждение.Най много пострадаха служителите,които бяха командировани в Германия.До ден днешен има хора с неизплатени заплати.

Към 10,2010г фирмата все още не е изплатила възнагражденията си от август месец 2009 до сега,не са плащани и осигуровките за този пеиод.Плащат се по някоя минимална заплата и това е.Като цяло фирмата е в неплатежоспособност,държи се благодарение на хората ,които рабоят без заплати.Измамите с плащането са огромни.От 150 човека персонал са останали едва 30. Сами си направете сметката.

Заплащането във фирмата се бави с много месеци и дори когато благоволят да дадат нещо, то е в рамер на 200 лева. Ръководството се състои от много лицемерни и алчни хорар които гледат само собствения си интерес и не уважават хората, които работят за тях.

НЯМА ЗАПЛАТИ,подиграват се с труда   на работника всички стари напускат.  Не почвайте работа пари НЕМА .Не махаT  от работа принуждаватe да напуснеш  като не дават пари ,не могат да  съкращават защото са взели пари от  ЕВРОФОНДОВЕТЕ за обучение на   хората и ако съкратят някой трябва да  ВРЪЩАТ  ПАРИ.НЕКОРЕКТНИ ИИИИИИИ............!

Към сегашна дата фирмата дължи заплати от август месец.Управлението е изключително нестабилно,състои се от 3-ма души,които имат разногласия помежду си и всеки иска да става неговото.Няма ясно изразена фирмена политика и цели.Плащасе посимпатия,като всеки месец заплатите са различни и могат да варират,което не ти дава гаранция колко ще получиш.Заплатите се изплащат ,когато има пари,няма определена дата за това.Работните кадри не се ценят.Извода си го направете сами.

абсолютно виарно не плаштат и лажат

Биагаите от тази фирма не са рлаштали заплати от нова година.Шефовете лажат нагли са и се отнасиат с работниците като с кучета.