BASF /img/frontend/nomap.png"

И аз да споделя за моето кандидатстване в тази фирма.Викаха ме 4 (четири) пъти на среща за позиция Специалист,все едно ще започвам работа в НАСА.Въобще тази Диканска не знае какво иска.Постоянно ме подпитваше неща извън контекста на позицията.Добре че я изгониха.

е вече няма нужда, от чуждо мнение защото сам се обедих, че това което казва "рак" въжи с пълна сила и в момемта.поканихаме на интервю за да ми след като пропатувах 200км в едната посока за да ми кажат,че търсели агроном, а не точно това което съм аз-икономист с опит в счетовоството и опит а аграрната сфера.Питам се какво толкава им е коствало да напишат какво точно търсят или защо въоще ме канят на интервю,за което не съм подходящ.сами си правете извода какво следва от тук нататък-как се работи и за каква организация става на въпрос.А и това не е всичко,тъй като освен с мениджъра по регистрации трябваше да се срещна и с чевек от човешки ресурси,който въобще не си направи труда да се обади защо е възпрепятстван,а госпожата REGISTATION MANAGER пък не си мръдна пръста да го потърси.Обясних и,че съм още 2 дни в София и след това се прибирам и нищо-никой не се обади явно вече решили че съм неподходящ за позицията-ок няма пр но да решат какво точно търсят предварително а не да разкарват хората от разл.части на страната за ей така си напразно.нито си бяха направили труда да ме проучат абе те въобще не знаеха какво да правят,нз жал ми е за другите кандидати,които са минали по моя път-СРАМОТА Е!!!

питам какво мисли ''рак'' и всеки,който може да даде информация за положението на фирмата в момента,струва ли си да се започва там-условия ,заплата, отношение?Благодаря предварително!

Моля някой да ми каже каквото знае за БАСФ - имат обява в момента в агро отдела. Какви са заплатите? Може ли човек да си поиска над 1500 чисто за експертна позиция? Предполагам, че осгуряват на реална заплата. Имат ли съкращения заради кризата? Работи ли се извънредно? Каква е атмосферата? Аз работя в момента в един змиярник и не ми се иска да скоча от трън та на глог, нали ме разбирате. Или да започна и да ме съкратят като най-нова.

Ами аз мисля, че на практика съм ви отговорил предварително на тези въпроси. Като гледам в сайта в интернет ... не виждам съществени промени в личния състав, така, че всичко написано си остава в сила! Но... в края на краищата зависи на какво дередже сте в момента... Успех!

По-скоро бих искал да задам върпоси, тйъ като съм кандидат за работа и ако може информация от "извора" ще е супер.
Ясно ми е, че във всяка организация има кусири, но как стоят нещата в BASF България - колектив, ръководство, организация на работа..
Благодаря предварително

В миналото е била добра фирма, но в последните години е пълен хаос! Шефовете-германци се сменят по 1-2 пъти годишно и всичко започва от нулата. Тъй като немеца не е базиран тук, няколко "стари кучета" са се самообявили за богомазани и са иззели /неофициално/ неговите функции. Доносничеството, останало от времето на комунизма и интригите в офиса са добре развити. Що се отнася до заплащането, трябва да се признае, че е по-добро от бг-фирмите, но не се заблуждавайте! Всичко е детаилно проучено и ще получите минимума за съответната позиция! Офиса е на добро място, но е стар и няма най-елементарни условия за една бизнес среща или един конфиденциален телефонен разговор и представителите често пъти са принудени да се срещат с клиентите си по кварталните кафенета. Фирмата е притисната от конкурентите си и прави опити да се спаси, от които разбира се страдат редовите и служители. В чужбина се взимат напълно неадекватни решения за бизнеса тук, а после за хаоса са виновни...познайте кои? Колокото и абсурдно да звучи - сигурност имате за не повече от 3-4 месеца. Ами това е. С една дума - да- по-добре от нищо или от някоя смотана наша семейна фирма, но в никакъв случай не е фирмата и мястото мечта! Който иска още инфо-нека пита!

И аз бих искал да попитам за информация?Какви са отзивите ви за тази фирма?

най-добрия работодател в БГ!

Molia vi za mnenie po vaprosa otnnosno tazi kompania?Kakvo e zaplashtaneto, ima li socialni pridobivki?kak e ekipa tam i kato cialo rabotata?