комфорт- сл /img/frontend/nomap.png"

комфорт- сл

фирма с доста съмнително минало и настояще .започнала като фирма за дограма сега е фирма за климатизация и отопление.много служители около 400 човека.с доста специалисти ,кранисти,от хранителновкусовата промишленост и дърводелци .заплатите са интерени но неги занам .много извънреден труд които не се заплаща .правила и закони по усмотрение на шефовете.да не забравяме ч е е българска фирма от зората на денокрацията. обектите не се печелят чрез търгове а с пари под масата.добра школа за начинаещи климатични техници.

щом във криза напускат хора явно има зашо??????????????????

от 30 овека само 5 специалиста другото диви глави кажеж му бягаи то бяга не мисли а точно такива овце им трябват да не мислят когаза по лесно кога за безопасност

абе остави това те неспазват кодекса на труда ивънредния труд е за бог да прости и некакви закони все едно си имат тяхна държава

За хората, които не са наясно, това е фирмата, представител на Lennox. За тези, които са по в час, няма нужда да уточнявам, че един климатик и поддържата му не струват дори и 10% от цените на Комфорт. Така или иначе шефът си е направил чудесно сметката, че може да цака както клиентите, така и служителите си. Дългата ми и вярна служба не само не бяха оценени подобаващо, ами последната ми заплата -без каквото и да е предупреждение, беше намалена с цели 400 лв.
Което от само себе си означава нова работа. Друг момент от печелившия бизнес на фирмата е фактът, че шефът строи жилищни кооперации, които продава с намаление на служителите си. Както се сещате, евтиното излиза скъпо, но това го разбират много късно хората. Основните обяснения, че във време на криза не можело това и онова едва ли ще стопли сърцето на бившите ми колиге, които с намалени заплати, изплащат кредити. А големият бос кара джип за 200 000 евро!!!!!!!!!!!!!Но да не гледаме в паничката на съседа. Не на последно място трябва да спомена и "великия" Венци, който освен за лизане на задници и да се прави на много разбиращ, не става за нищо. Сещам се поне за 3-ма бивши колеги, които са напуснали заради него и желанието му за физическа саморазправа. Ама не им се занимава със съдебни дела и избират по-краткия начин- просто му теглят една и си събират багажа.