Агенция за европейска интеграция /img/frontend/nomap.png"

Агенция за европейска интеграция

Прочетох мнението за Агенцията за европейска интеграция, но се надявах и някой друг да ес включи и да содели нещо, защото мисля, че не става дума за една и съща Агенция - тази, която аз имам предвид, има клонове в Бургас, Кюстендил и Хасково. Иска ми се да започна работа и засега съм с много добри впечатления от това, което правят хората там. Така че ми се искаше да чуя и друго мнение, необременено с негативизъм. Хубав ден!

Не започвайте никога работа там. Първата си заплата може и да я получите, но просто забравете за следващите. По някое време ще разберете, че и осигуровките не са ви плащани. Ако останете по дълго повярвайте ще трябва да работите без компютър защото ще са спрели тока за неплатени сметки. Телефона звъни само за да се обаждат хора, на които фирмата дължи пари. Иначе ако слушаш управителя прави всичко възможно да ти помогне. Тя е едно младо момиче, което не си струва изобщо да се коментира.
Обещават, командировки, привилегии, но уви много бързо разбираш, че няма нищо общо.