Галус Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

Галус Трейд ООД

шефовете са перфектни за това си имат под тях хора да вършат тяхните поставени задачи но не е така подчинени командват собственици

Вижте нито някой ви е викал,нито ви е молил да идвате във фирмата,мога да кажа само, че работя от доста време там хората са много разбрани и ако си вършиш работата , няма да имаш никакъв проблем и има развитие за хора които са къдърни. На всички които само плюят мога да им кажа че без работа няма как да просперират.А относно г-жа Димова грях да му е на този които казва, че е лош човек.От както съм в тази фирма не помня някога на някой да е отказала да разговаря и на някой на който не е помогнала.Такаче вместо да пишете глупости по саитовете вземе се  хванете на работа,а не плюите другите....

За да сме по-точни"дамата"е мениджър производство и вътрешен одитор на системата НАССР.Незнам на теб какъв ти е проблема?А може би се засягаш лично?Тук става въпрос за отношението на работодателите към работниците,а ти трябва да знаеш/нали работиш там/,че тя назначава и уволнява,а не собствениците.Сега стигаме вече до личните интереси,роднинските връзки и приятелските отношения.Ако се вместваш в този кръг,то е ясно,че не ти пука как се отнасят към работниците.

Нещо не си разбрал/а/! Цитираната дама е организатор на производството и сигурно си познава по-добре персонала, със всичките им капризи, възможности.

Незнам колегата от колко години работи там и до  къде е израстнал в ерархията.Това е пълен абсурд.Работодателите влизат в цеха само за да викат.Никога не са похвалили никого и никога не са доволни.Ако ти се наложи да говориш с тях,може и да ти обърнат внимание,но ако са в настроение/а това е рядкост/.Те за тези неща си имат госпожа Димова-тук важи поговорката/царя дава,пъдаря не дава./При нас е важно какво ще каже пъдаря,а царя е съгласен и то без коментари.

Колегите са бивши защото са неграмотни и това си личи от безобразните грешки в написаното/ако някой може да го прочете все пак/ и по грубия език.Колко фирми сте сменили за за последните 2 години?
Да фирмата е управлявана от двама братя, но постигнали своята цел- фирмата е сред топ 5 на България по произвоство на месо! Управляват я според всички правила. Да дебели са, но има ли значение? Не ходят по фитнеси, а са в производството и знаят какво става. Сигурно това дразни мързеливците и крадците.
Ако почукате на вратата им и обясните за какво сте, ще ви приемат, изслушат и ако сте компетентни и обучени ще намерите много добре платено място. Ако покажете хъс - ще порастете, ако не ще ви изгонят и то с право!!! Наблюдавал/а съм  много такива случаи. Не обичат гнусни крадци и лъжци!!! Рано или късно ги хващат!
Създали са работни места и за това се плаща, а не санаториум и база за спане!!! Бачка се здраво.
Стига толкова.

Фирмата е доста интересна....Като част от малките фирмички които са стъпили на пазара се мислят, че са голяма работа и там ще бъдат вечно. Започваш работа в нея с голям ентусиязъм и желание и точно след седмица виждаш къде си попаднал. Човек за кратко време разбира, че няма никакво развитие и реализация в тази фирма. Обстановката е тягостна, постоянно ти се прехвърлят отговорности и задължения, които физически не ти достига време да изпълниш, освен ако не си решил да останеш еН на брой часове след работа. Собственикът е много непостоянен и емоционален и си сменя мнението и настроението няколко пъти за деня. Единствения начин за комуникация, който ползва е хистерично крещене. Влияе се от мнението на некомпетентни и ограничени хора. Който е решил да си загуби времето и да натрупа доста негативна енергия да заповяда и да опита. Успех... :)