Клуб на потребителя /img/frontend/nomap.png"

Клуб на потребителя

Искам да искажа голямото си недоволство от обслужването в този мага
зин;имайки предвид това ,че продават стоки с изтекал срок на годност.
Когато им зададох въпроса "защо" -те ми отговориха-_Дайте ни касова бележка-при това продавачката много добре се сети закакво става въпрос.Наистина не пазих въпросната бележка и това е моя грешка че имама доверие все още на хората.Обръщам се към всички граждани на гр.Пловдив-"Съграждани не пазарувайте от този магазин или ако го направите то обърнете внимание на срока на годност в момента и не бъдете доверчиви като мен,защото щеви каже грубата служителка в магазина",Ами шефа е в чужбина, няма на кого да се оплачите"и ще изгубите можеби и повече от моите 60лв.

Абе хора я се осъзнайте.
Всички тъй наречени семинари, сбирки и тем подобни мероприятия се организират с една единствена цел - да ви съберат и малкото пари с които разполагате. В крайна сметка разберете че живеете в България! Но е явно че балъци в нашата родина винаги се намират и хора като този герой винаги ще просперират!
Мислете преди да си давате парите!

Този инж.Бунев е уникум.Посетих сайта му заабонамент и какво-продължава да стои личата му банкова сметка и примамливите му проекти.Ега ти човека,ега ти полицията,ега ти ДЪРЖАВАТА!!!

инж.Бунев в КЛУБ НА ПОТРЕБИТЕЛЯ- ЗА НАС е дал просторно обяснение за случилото се и приканва всички,които са си дали парите да си ги потърсят.Обещава да ги върне!?!

Научихте ли, че Клуб на потребителя се разследва за измамите?
Ето тук: http://lex.bg/bg/news/view/32639
И тук: http://novini.dir.bg/2009/09/01/news5004387.html
И от БТВ: http://www.btv.bg/videos/?video_id=19381&section_id=1

Има много несъответствия в договора, които ни изпратиха по пощата.
1.Защо искат 10 абоната да ангажираме след като са ни изпратили 9 карти за абонамент.
2. СНЦ означава Сдружение с нестопанска цел тя е създадена да помага на децата в България, а не да работи с пари и да иземва функциите на електроразпределителните дружества.
3. Защо да събираме абонамент от домакинствата за 2009 г след като тя почти е изтекла, особено както пише в т. промени в абонамента - до 30.10.2009 се заплаща промоционален абонамент в размер на 10 лв. след като абонаментната вноска за 1 м. е 1.25 лв. а минималния срок на абонамент е 3 години.
4. Кое домакинство може да извади фактури за ток, вода и парно за 1 год. назад за да докаже средния разход на потребление.
5. В Договорите (подписани едностранно в един екземпляр) никой си няма представа координатор ли е , семеен консултант или рекламен агент е?
6. Всичко се праща по сметки, никой нокого не вижда.
7. Няма семинари, срещи и страшно много се бърза да се съберат абонати и да се изпратят парите.
Според мен тука трябва да се намеси законодателството в България и да се потърси отговорноаст от тези хора.
Да ни върнат изпратените от нас 50 лв. за първия обучителен семинар.

Здравейте! Има адрес в Пловдив -Ценрален офис:

гр. Пловдив за контакт тел 032 578 378 089 379 21 30

По електронната поща получих писмо с банковия код и банковата сметка, на които трябва да преведа парите за участие в семинара. Утре ще бъда в Пловдив, затова реших да се обадя на инж. Бунев и да го попитам мога ли да отида на място в офиса. Категорично ми беше отказано с мотив, че всеки искал да отиде, а кандидатите били над 500. Направи ми впечатление, че в сайта на фирмата липсва адрес. След разговора сериозно се замислих за дейността на фирмата и желанието си за участие в обучителните семинари.

и аз разгледах обявата, и интересно-предлагат добри възможности, ама на каква цена не мога да разбера. и какво е това заплащане на семинари, че и първо да се внесе депозит и после допълнителна информация. не ви ли се струва че е нещо има измамно?

Да наистина, да каже някой за какво става на въпрос????