Дедракс ООД / Dedrax LTD /img/frontend/nomap.png"

Дедракс ООД / Dedrax LTD

МНОГО НИСКА ЗАПЛАТА,ПОЧТИ НИКАКВА,КОГАТО ЗАПОЧНАХ РАБОТА МИ КАЗАХА ЧЕ ЗАПЛАТАТА Е 450 ЛВ,А СЕ ОКАЗА ЧЕ Е ЕДВА 320---330 СЛЕД КАТО СЕ ПРИСПАДНАТ УДРЪЖКИТЕ,ИЗКАРАХ В ДЕДРАКС ОКОЛО МЕСЕЦ И МНОГО СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ИЗГУБЕНОТО ВРЕМЕ ТАМ,

Бивш служител съм в печатен цек,работих там около година и съм доволен,че най-накрая се махнах от там.
За заплащането-еми не е зле,трябва да отбележим,че в тази насока са точни винаги на две точни числа ти превеждат парите 10 и 25-то.
уважение - такова нещо в тази фирма няма,нито от шефовете,камоли от колегите,повечето са интриганти и злобари.
привилегии - зависи дали си гъст с шефовете и дали умееш да им челуваш задника достатъчно,за да им хареса
фирмена сигурно - добра е,камерите са 24/7 има карти за достън и т.н.
натоварване - еми зависи от периода в които си през лятото седиш и нищо не правиш,а през есента и зимата се молиш смяната да свърши по бързо,трябва да кажем,че натовареността зависи отново от това в какви отношения си с шефа на печат цех,защото той си има "любимци" и на тях много тежка работа не се дава.
потенциал - абсолютно 0-лев повече печатари там са от отварянето на фирмата,злобни са и не ти обяснвят нищо(демек не ти помагат да се развиеш)повечето ще искарат до пенсия там ако могат,затова потенциата е нищожен да се издигнеш
местоположение - хмм 5,заради метрото което отрвориха на НДК
колеги - има и свестни хора,но повечете са изтръпнали типове,коплексари и с чувство за малоценност,има странни типове който бродят из цеха с още по-странни прякори като "феномена","муци","румяна","мърлата","перуанеца","хълк","двуликия"т.н.Общо взето подкрепям еднит от коментарите,че невменяемите,алокохолиците и наркозависимите се чустват най-добре в тази среда.
работна среда - доидохме си на думата.Под всякаква критика,задушно, постоянно се пуши,под земята,смениха крушките и светлината стана ослепяваща,смърди си на мастило постоянно,и се чисти 2-3 пъти в седмицата,машините се почистват на профилактиката което си е веднъж годишно.Общо взето чустваш се омърсен през цялото време,а да забравих да кажа,че и хартията която ти дават е изключително мръсна и гадна.

Защо никой не казва, какво е горе долу заплащането различните отдели? общ работник - много зле, какво означава много зле? Само на машините ли се работи? Други длъжности няма ли в този офис?

Скъпи Работодатели от ф-ма Дедракс ООД не знам дали четете тези коментари, които прочетох аз  по-долу, но ако ви интересува какви хора ще работят за в бъдеще във вашата фирма трябва сериозно да си помислите какво трябва да промените в фирмата.Според мен никой уважаващ себе си човек прочитайки коментарите, не би започнал работа при вас, изключваме цитираните наркомани пияници и др.Наистина съжалявам, че съществуват такива Работодатели в България.

Може ли някой да ми каже нещо за търговският отдел. Как са осигуровките там, заплащане, работа , отношение? Много съм благодарна на тези, които ще ми отговорят. :)

Споделям много от мненията заплатата е малка за работата която се върши няма никаква вентилация натоварването е страшно привилегии никакви даже и киселото мляко което даваха вече го спряха уважение никакво  какво развитие такова няма фирмената сигурност също я няма незнаеш кога ще те освободят с две думи човек ако има избор да се спасява от там

Заплащане: не е нищо особено предвид условията на работа даже е малко, да не говориме че няма никави поущрения, договор на мин. заплата.
Уважение: от кого да го очаквам? напротив само те тъпчат и очакват да роботиш без почивка.
Привилегии:  Абсолютно никакви за работещите. Алкохолиците, наркоманите, ненормалните и мързеливите виреят най-добре в тази среда.( незнайно защо наемат такива и ги държат до последно)
Фирмена сигурност: Ако в това влизат камерите за наблюдение сме на ниво :))
Ангажираност: 4есто се работи повече от нормата, много повече. Колкото и да си ангажиран никой не го забелязва.
Потенциал за развитие: Нула. Щом си вършиш работата добре защо да те махат от този пост, като могат да вземат някой от вън.
Местоположение: Добро
Колеги: Намират се и свестни хора но болшинството са пълни простаци които нямат капка уважение към себе си камо ли към другите.
Работна среда: Ужасна, нанасяща големи щети на здравето. Без никаква дневна светлина, без нормална вентилация, шумно (антифоните са за наша сметка), болнични да не ти се случва да ползваш щото няма заплата. Хич не приятно

1.kato nachalo dolu gore e dobre
6.nikakav
7.super
8.niakoi sa svestni
9.otvratitelna

Крайно съм разочарована от екипа на тази фирма. Пълни мошеници са. Подадох си автобиография за новата им база във Варна през януари, бях поканена на интервю и одобрена. Обещаха куп неща, лъгаха ме досега (вече е Април), Обаждах им се няколко пъти и всеки път ми се казваше едно и също (ще ви се обадим пак едикога си) Уви веднъж не са звъннали. Представям си как ще се държат по-нататък с персонала си, аз дори вече не искам да работя за тази фирма. И никога не бих ползвала услугите им. Съжалявам, че има такива некоректни фирми.