OMV / ОМВ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

OMV / ОМВ България ЕООД

Това са бензиностанциите с най-лошо и грубо отношение от страна на персонала.

Напуснах работа на 29,05.2015г.....и още не са ми върнали трудовата книжка (днес сме 11,06,2015).Ходих при шефа преди 3 дни да си я искам,и ми каза да дойда в сряда след обет,като аз го разбрах за сряда същата седмица.Отивам аз в четвъртък (което е днес,за по-сигурно),след това трябва да мина през бъдещия ми работодател,за да си занеса всички необходими документи.Казаха ми,че трябвало да ида следващата сряда,а работодателя който ще ме наеме,я искаше днес,за да мога да започна веднага.
Въобще не се сетих днес като бях при тях,да им кажа за 3-дневния срок,в който трябва да ми върнат книжката.Мисля да ида утре и да се разправям,защото иначе няма да ме наемат.
Времето ме притиска,защото най-късно книжката трябва да я взема в понеделник,а тогава съм на шоф.изпит по практика (което,както мисля знаете,отнема почти цял ден.НО,трябва да се справя,защото се искам да изпускам работата.Не е бог знае какво,но пък парите са по-добри :)

Здравейте и от мен.На мен ми истанаха да дам още 2 (нощни) смени и приключвам с "любимата" работа.Бих казала,че отношението на управителката е под всякаква критика,а за дилъра и зам.управителката нищо лошо не мога да кажа.Може би те са единствените свестни там от управата.Ще разкажа една история с управителката:Един ден на една от дневните смени,управителката,с леко висок тон,направи забележка на един от касиерите,че не е изчистил щанда с вестниците и списанията (Аз бях свидетел как я чисти).Той каза,че я е чистил...,и тя побесня,хвана го за тениската и започна да го дърпа с най-голямата сила,на която беше способна.И през цялото време крещеше.Тази сценка се разви пред онемелите клиенти...След 10 минути момчето се беше облякло и си тръгна.И на него му оставаха около 5 смени до напускане.....Иииии накрая се оказа,че на управителката това не й е единствения случай да се държи по този начин с колега пред клиенти.
Аз заради това и напускам.Според мен не е редно такова държание със служител.

Служител съм и мога да кажа,че съм доволна по отношение на колектив,отношение на управители и шефове.Има уважение и разбиране във всяко отношение.Не разбирам обаче,като европейска верига,дали всичко,като метод на работа и изисквания е на 100%.Например,защо не може да се поставят обозначителни табели,че тютюнопушенето е абсолютно забранено в тоалетните и в целия район на бензиностанциите?Или е нарушаване на човешките права.Това е нарушение,което не би трябвало да се допуска и да има солени глоби,за да се научим ,да спазваме правила и закони.

Какво да Ви кажа заплата на касиерка 400лв като се работи на няколко каси , работи се на изипей каса, направиха и тото пункт на които работи същата касиерка която обслужва клиентите които зареждат горива,трябва да се продават билете за конерти и какво ли още не , правят се застраховки , гифт карт и още такива допълнителни неща които се изпълняват докато си 12 часа на работа.Почивки има но ако има клиенти не може да почиваш , а пропуснеш ли почивка тя просто изгаря,Форкжрт служителите взимат по 360 лв на месец  и също имат куп задължения и цялятя рода на дилъра се води на работа на бензиностанцията за да се оправдават парите за заплати.Абе с две думи положението в ОМВ е плачевно,работа много пари нищожни.Привилегии имат само подмазвачите и тези които клюкарят.Сигурност никаква видя как колеги си заминаха без предизвестие и поне за мен баз причина.По всяко време ти звънят за да ти кажат че утре си наработа щото някои е изгонен или напуснал, дори и личното си време не можеш да планираш, отпуски има когато ШЕФА реши.То за това постояно се сменя персонала и постоянно се търсят нови хора за работа.

КЛИЕНТ СЪМ НА ВАШАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ В НАШИЯ ГРАД ОТ НЕЙНОТО ПУСКАНЕ В ЕКСПЛОАТАЦИЯ.ЗАРЕЖДАМ САМО НА ВАШИТЕ БЕНЗИНОСТАНЦИИ В БЪЛГАРИЯ.ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ МНЕНИЕТО СИ ЗА РАБОТА НА БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА В ГР.кЪРДЖАЛИ.
СЛЕД ОТВАРЯНЕТО НА ПРОХОДА "МАКАЗА" БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА СЕ ОКАЗА НАЙ ПОСЕЩАВАНАТА  ОТ ВСИЧКИ ПРЕМИНАВАЩИ ЧУЖДЕНЦИ И БЪЛГАРИ. ТОВА ДОВЕДЕ ДО НАМАЛЯВАНЕ КАЧЕСТВОТО НА ОБСЛУЖВАНЕ, А ИМЕННО:
1.ОБРАЗУВАХА СЕ ГОЛЕМИ ОПАШКИ.ЧАКА СЕ ДЪЛГО ЗА ДА СЕ ЗАРЕДИ.РАБОТИ ОБИКНОВЕНО САМО ЕДНА КАСА И ТАМ СЪЩО СЕ ЧАКА ДЪЛГО.
2.НЕДОСТИГАТ ПАРКОМЕСТАТА И СЕ ПОЛУЧАВА ХАОС ОТ ПАРКИРАНИ И ЗАРЕЖДАЩИ АВТОМОБИЛИ.
3.НЕДОСТИГАТ И МЕСТАТА ЗА СЯДАНЕ,МАСИТЕ НЕ СЕ ПОЧИСТВАТ РЕДОВНВО.
4.ТОАЛЕТНАТА НАПЪЛНО СЕ ЗАНЕМАРИ И СЕ ПРЕВЪРНА КАТО ТЕЗИ ВЪВ ВЛАКОВЕТЕ.
МОЖЕ БИ В АКТИВНИЯ СЕЗОН ДА СЕ ПОМИСЛИ ЗА ПО ДАБРА ОРГАНИЗАЦИЯ.

нямам думи за отношението и работния процес на въпросната бензиностанция.Шефа е ок.Обаче управителчето е селянкур от където и да го погледнеш.Шефката също се едно са от едно село.

Въпросната шефка по цял ден си вдига краченцата на бюрото в офиса и чопли семе внесто да изпълнява служебните си задължения,взима 900 лв заплата за сметка на другите служители за тях са трохите около360-410 лв.Управителчето не пада под 880 лв. понеже е батко.

Да продължим за шефа ок си е като изключим, че продава от кафето за Гастрото направо на пакети без да минава през мелачката и кафе машината.За банкетите задължително желае фактурата която трябва да се осребри от ОМВ да надвишава реалнаа сумата поне с 300лв.БРАКУВАНЕТО НА САНДВИЧИТЕ И ЗАКУСКИТЕ ЗА НЕГО Е МИТ СМЕНЯВАТ СЕ ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ И ПАК ВЪВ ВИТРИНАТА ,АБЕ СКЪПЕРНИК СИ Е.Обича подлизурковците !!! винаги когато има работа за вършене у дома извиква служителите да му я свършат дали дървата да му срежат и внесат в мазето може и мебелите да му внасят,а разбира се не смеят да откажат защото той ги е наел на работ� �независимо че не е свързана със служебните им задължения него не му пука.Като цяло екипът е 2-3 може и 4 семейства работещи и нямащи друг избор и препитание дори и преспектива да работят на друго място.Най добрия му приятел и още 3-4 служители,заставени по един или друг начин да търпят тези безочливи личности.

И да не забравим и разбира се младите меринджъри г-н Г.СЛАВЧЕо И аНдреиЧо тренера4ето.Допълват тази ситуация на семейна ИДИЛИЯ,пак по един или друг начин назначени със Шуро бадженаштина ,ако продължа ще има обидени.

ТА ТОВА ГОЛЯМОТО СЕМЕЙСТво ��ИЛИ ФИРМА НЕ ЗНАМ КАК ДА ГО НАРИЧАМ СЕ ОПИТВАТ ПО ЕДИН ИЛИ ДРУГ НАЧИН ДА НАКАРАТ ХОРАТА ДА СЕ ЧУСТВАТ НЕ ХОРА А РОБИ, РАБОТА ПО 12 ЧАСА С 40-50 МИНУТИ ПОЧИВКА НА СМЯНА.ДОПЪЛНИТЕЛНИ СМЕНИ ЗА СМЕТКА НА ОТПУСКАРИТЕ НЯМАМ ДУМИ

ТОВА Е МОЕТО ВИЖДАНЕ ЗА ТАЗИ ВЕРИГА

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ПРИ НАС

Какво е нивото на заплащане? Каква е заплатата за 8 часа? При работа на празнични дни заплащането по високо ли е? Какви са условията за работа при вас?

Дилърите сменят от 250 до 300 работника на година, факт много е нали? в коя държва го има това? Сменяйте дилъра началници :)

Във връзка с предходното мнение на господина се чувствам длъжна да изкажа и своите впечатления от въпросната станция. Аз съм дългогодишен клиент, всяка седмица поне по 3пъти зареждам там. Изключително съм доволна от цялостното обслужване и от персонала. Никога не съм имала забележка нито към продуктите нито от обслужването. Много е приятно когато си поръчам редовното кафе, с усмивка служителите дори да знаят по какъв начин го обичам. Относно смяната на персонала- това е напълно нормално, и в моята фирма постоянно има нови работници, тъй като се развиваме. И всеки нов работник се нуждае от обучение за да стане класен служител,а ОМВ е доказало че предлага качество. За това господине, дайте шанс на новите хора и не бъдете толкова критичен, защотото и Вие някога сте били на тяхно място.