ЕТ "Стойчев и син" /img/frontend/nomap.png"

ЕТ "Стойчев и син"

Толкова са коректни , че още си чакам заплатата след като ми е прекратен договора края на декември..ламтят за пари а заплатите на работниците си Не

Тези работодатели наистина са некоректни .Много нагли и с възпитание нулево.Мислят си че света се върти около тях.Няма ли най-после да се намери институция която да им потърси сметка?Аз също съм потърпевша и безкрайно възмутена от отношението им.Наеха ме без договор,без оговорка за заплатата,а да не говорим че не ти позволяват и да ги попиташ за условията на труд и заплащане.Изискват много,а заплати не дават.Укриват доходи,не плащат данъци.Ето това е България.Само тук може да съществуват такива паразити,които правят пари на гърба на изстрадалия българин.Докога?Ето за това хората ще излизат да работят навън.

Некоректен работодател.Не ми пусна договор в тридневен срок,както е по закон.И понеже се оповава на това ,че уговорката ни не е подкрепена с документи,не ми плати полагаемата сума,при моето напускане.Изпълнявал съм стриктно възложените ми задължения.

Работата е много и трябва да работиш и вкъщи.А парите са малко и си на граждански договор.

В фирмата става все по лошо и лошо като слушам колегите. Странно нещо, винаги няма пари. А се изисква ако можеш да работиш и на 300%. Не си струва да се почва там.

Димитър Стойчев собственик на ЕТ "Стойчев и син" има и друга фирма "Стойчев и син"-ДС ЕООД имайте го впредвид при кандидатстване за работа.

Малка фирма с около десет работници. Работи се шофьор на лек автомобил,бус или автобус. Заплащането е добро за бранша,но съобразено с работното време е недостатъчно.Работи се 7 дни в седмицата,почива се когато може или намалява работата.На разположение си винаги - обаждат ти се ,ставаш и тръгваш иначе началството ще те гледа накриво и ще те мъмри зад гърба ти пред другите работници. Най-големият проблем е самияг собственик - вечно нервен и навикващ. Препоръчвам работата на всички колеги стига да могат да издържат мрънкането на собственика и работното време.