Лунатоне - БГ /img/frontend/nomap.png"

Лунатоне - БГ

Ще ми кажете ли каква е стартовата заплата?

Здравейте.Доста от предните мнения са верни.Въпросната Мими Йончева питайте,който искате във фирмата колко често я виждат.Води се към фирмата,но идва много рядко(такава й е длъжността).Не мисля,че има най-обективното мнение.Исках само да кажа,че във фирмата има и качествени хора,макар и малко,но тъй като и на тях се държи сметка и им се вменява вина,са доста агресивни на моменти.В производството е по-спокойно,но там и заплатите са по-ниски.Управителя и шефа на фирмата на моменти се държат доста унизително с персонала си.За гъзолизачите не ми се коментира.На мен лично обстановката ми идва една идея по-зловредна и интересчийска в сравнение,с други фирми,в които съм работил.

То и във Вюрт електроник е същото в с Белозем не се хващайте и там е ужас

Благодаря за "зрялата" и "компетентна" оценка:)
За да имате повече успех на интервюта, ще е полезно да се изразявате грамотно и да се представяте с името си.

Това е фирмата в индустриалната зона на с.Стряма в която работят хора без образувания,управителия лиже гъза на шефа да взима негови роднини на работа . заплатите са на много ниско ниво.Не си правете труда да кандидатствате в тази фирма

колегите, с които работим във фирмата, ще ми позволят няколко коментара:
1. Като навсякъде и тук възникват проблеми, но балансът е положителен.
Например - каквито и затруднения да е имало, заплатите винаги се изпращат без закъснение, поддържат се добри работни и битови условия, има гарантирани социални придобивки и др.
2. Кандидатствах по обява и работя от 4 години във фирмата. И съвсем не съм единствената назначена по обява.
3. Анонимните оценки по принцип са силно субективни и са показателни основно за автора си. Моля, подписвайте коментарите
Благодаря

Заплащане - около средното ниво за Пловдив. Разбира се по-вътрешните на шефа се радват и на по-големи заплати
Уважение - тази думичка е непозната в тази фирма. Никой никого не уважава, всеки гледа да наклевети другия. Наричайте го както искате.
Привилегии - има, но напълно заслужени - т.е. според КТ, нищо особено
Фирмена сигурност - по-скоро несигурност, ту има, ту няма работа
Ангажираност - към околната среда никаква, към хората също
Потенциал за развитие - за заплата нулев, за позиция - слаб, за развитие на болести, притеснения, нерви - достатъчен
Местоположение - 25км от центъра на Пловдив- т.е. 2ч на ден отиват в път
Колеги - в производствотото само "добре образовани" и "мили", в инж. отдел ... вятър ги вее на бял кон, администрация - 2 колежки ОК, чистачка- с особени привилегии. Има няколко случайно попаднали изключения. Как търпят не ми е ясно.
 Работна среда - тя се обуславя от факторите по-горе, който е глух, сляп и ням, ще се чувства комфортно

Като гледам предния пост, май "клиентът" е "собственика" на фирмата... Ако е така, нека каже защо хората му се разбягват като пилци - сигурно заради добрите условия? Нека спомене за шуробаджанащината във фирмата - как са се оплели като свински черва роднини, братовчеди, приятели и какви ли не още... За обикновените хора там (в интерес на истината се срещат и такива, но се броят на пръстите на едната ръка) всеки ден е изпитание, но са там, защото трябва да хранят семейства. Ако имаха алтернатива, на "собственика" щяха му останат само роднините.

От това, което знам за фирмата:
занимава се с електроника; работниците и служителите са средно натоварени; имат осигурен безплатен превоз; получават ваучери за храна; получават редовно заплатите си; не работят извънредно.  Към настоящия служител 1 2 3 4 ..как храните семейството си, кото сте дали оценка -5 за заплата? Какво търсите в този кошмар, както го описвате?

До всички, които все още таят надежда, че нещата в тази фирма ще се оправят. Ето няколко индикатора по които може да съдите за оправянето:
1. Когато на г-да Управителите им дойде акъла и започнат да осъзнават какво искат - и на оня дето идва от време на време и на другия дето му лиже гъза. Особено на втория...
2. Когато се промени отношението към служителите - не само към приятелските кръгове а към всички
3. Когато започне редовно да се увеличават заплатите - не само на приятелските кръгове а на всички
4. Когато фирмата си върне доверието на клиентите - до сега само го губи.
5. Когато спрат да се харчат пари за глупости - като новото хале например което стои почти празно. Някаква идея за какво ще се използва
6. Когато някои в Австрия започне да ебава мнението на г-н Управителя.
Заключение; Някой хора стоят все още тук, защото са свикнали да лижат задници и вече не им прави впечатление, чии задник лижат. Но някой сме там, защото трябва да храним семейства. Г-н Домбазян около нас започнаха да строят раздвижат ли се нещата и дим да ни няма!!!!!