ИСА 2000 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИСА 2000 ЕООД

ИСА2000 е най-смотаната фирма!!! Филма От глупав по-глупав е в пълна сила там! Милена Балева за нищо не става,а на Светослав Воински думата му пет пари не струва!!! Двамата крадат яко крадеца Инджов ,но той не може да се усети! Пишман фирмата крие данъци,осигоровки и каквото още се сети! Ако от теб става нещо и си точен нямаш място там ,но ако си идиот си добре дошъл!

Златна фирма

абсолютни некадърници който не могат да си задържат персонала....пълно е с лицемери

Започнах с етнтусиазъм работа в тази фирма, приех я като свой дом, но за съжаление се оказа, че тя не ме прие по този начин - като верен служител, защото бях ничия и отговорна служителка, която обичаше работата си. Основна загуба на фирмата се оказва според мен "шуро - баджанащината". която ще я довърши. Залага се на некомпетентните и невежите, на връзкарчетата и доносниците, а на отговорните и съвестни работници се подлага крак, краде се труда им с пошли и груби методи и после .. да си ходят. За съжаление упревлението доста куца, а малките колелца, колкото и добре да работят, никой не ги смазва, а дори напротив - абе нещо заработи ли - трябва да се прекрати и да се унищожи, защото тогава някои от високо поставените - невежите служители ще се наложи да си ходят. С това ръководство фирмата  върви към провал.
Фирмата плаща не за свършена работа (в адмиснистрацията), а за това кой на кого е човек или кой по - добра интрига и донос ще предложи. Куп хора, които не вършат за 5 ст. работа на час, без дори начални познания в длъжността, на която работят, но усмихващи се и съгласни с шефа са по толерирани, вместо 1,2-ма съвестни и компетентни такива, които движат колелата на каруцата. Да не говорим за заплащането- то е друга тема. Така че .. който е лицемер - пълен напред - успехът е с теб! А ти, който си тръгнал със знанията в джобовете - отстъпи назад ....ще те смачкат. Тук некомпетентните и невежите са на почит!!!

Странни са порядките в тази фирма. Често с подчинените се държат грубо. Когато служител си търси правата го разиграват и заблуждават. Ако обаче си трайкаш и не те дразни отношението, може дълго да си живуркаш във фирмата.