Стар Сити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Стар Сити ЕООД

Подиграват се с кандидатите за работа. Не си губете времето с индивиди, които не уважават другите хора.

Бях поканен на интервю за работа по телефона от служителка на фирмата, която не се представи. Отидох пет минути по-рано и във фоайето попаднах на още шест човека, които бяха поканени за същата длъжност в същия час. Първоначално не можах да повярвам, че е възможно такова малоумие. Попитах охраната за да се уверя, че не се заблуждавам и той потвърди предположението ми. Един от другите кандидати също се възмути на това неуважение и липса на организация. Тръгнах си веднага, защото ми стана ясно, че с това отношение и тази безумна организация работата в тази фирма не е за човек като мен, който държи на взаимното уважение и коректност. Обадих се на служителката, която ме покани на интервюто за да и кажа, че това което правят не е коректно, но тя не ми вдигна, нито ми върна обаждане. Това напълно ме убеди за липсата на коректност от страна на служителката, а мнението за всяка фирмата се формира на база какви служители работят в нея. Загубиха ми време, както и средства и това е причината да пиша тук - да помогна на други кандидати за работа да преценят как да процедират.

Фирмата е добра.Заплатите и осигуровките се плащат навреме.Никой не те задържа да работиш след работно време или в събота и неделя.Отношението на работодателя е човешко,ако имаш проблем винаги можеш да закъснееш за работа или да си тръгнеш по-рано.Пускат те да ходиш и в отпуска.Казвам това от опит,защото доста години вече работя в тази фирма.Стефан Янев е достоен работодател за уважение.Дай Боже повече като него.

аз съм бивш служител на фирма Стар Сити и искам да кажа ,че отношението на шефовете към колектива е на много добро ниво,когато трябва да се работи се работи, когато трябва да се смее, се смеем. Много съм доволна от всички във фирмата и наистина това е подходящотото място за човек ,който иска да се утвърди като личности и прифесионалист.Относно заплатите , искам да да споделя,че в периода в който съм работила за тях,никога ,ама никога не са били забавяни.

Някой чувал ли е нещо за фирмата "Стар Сити"? Кандидатствах там по обява за работа. Ако някой има наблюдения дали фирмата е коректна,нека да ги сподели.