Автомотор Корпорация АД /img/frontend/nomap.png"

Автомотор Корпорация АД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ако някой има време и желание да разкаже как стоят нещата в сервиза във Варна - защо толкова често се търсят приемчик? Лятото обявата им излезе 2 пъти, а сега излиза отново явно след изтичане на първоначално уговорения срок. Написано е 5 дневна работна седмица, но за заплащане нито дума, а това не е добър белег поне според мен. Ниското заплащане ли е проблема на тази позиция, некадърен мениджмънт, или и двете? Защото ако работодателя реши да обвинява кандидатите, това означава че ги е подвел в условията, които им е обещал, или преценката му изначално е била неправилна, и има проблем с вземането на правилните решения. Благодарности на всички, които ще се отзоват.

Ситроен Русе е некоректна фирма като работодател. При тях е практика, ако не си от родата да вземат служители без трудов договор уж за месец, което продължава повече и после ти плащат колкото те решат.
Оказа се че нямат договор със Ситроен в момента и само обещават обучения , които няма как да се осъществят и очакват да продаваш автомобил без да си част от фирмата. Направо са за глоба и то Голяма!!!

Целият сервиз на Автомотор-Велико Търново са пълни некадърници,аизп,директор Чукурлиев е направо смешник. Или е психически болен или нищо не разбира.Никога не отговаря с да или не.Сервизния труд е много скъп,а резервните части постоянно са дефектни.

ГОЛЯМО ИМЕ И БАЗА И НИЩО ПОВЕЧЕ. НА ДОБРИТЕ РАБОТНИ МЕСТА СА СЕ НАМЕСТИЛИ САМО РОДНИНИ. ОТНОШЕНИЕТО НА КОЛЕГИТЕ Е ЛИЦЕМЕРНО И НАДМЕННО. НИКАКВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАЗВИТИЕ. НИСКО ЗАПЛАЩАНЕ. ПРЕДИМНО ВЪЗРАСТНИ ХОРА, ДИРЕКТОРИТЕ СЕ МИСЛЯТ ЗА БОГОВЕ, А ВСЪЩНОСТ СА ЕДНИ СМЕШНИЦИ ПОГЛЕДНАТИ ОТСТРАНИ. КЛИЕНТИТЕ ИМ СА ПРЕДИМНО НЕДОВОЛНИ, КАКТО ОТ ТЪРГОВЦИТЕ, ТАКА И ОТ СЕРВИЗА. И НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, АКО СЕ НУЖДАЕТЕ ОТ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ И ОБСЛУЖВАНЕ. В АВТОМОТОР БОЖУРИЩЕ НЯМА ДА ГО ПОЛУЧИТЕ!! НАЙ МНОГО ДА ВИ СЧУПЯТ ИЛИ ОТКРАДНАТ НЕЩО ОТ КОЛАТА.
ТОВА Е ОТ МЕН, КАТО ВЕЧЕ БИВШ СЛУЖИТЕЛ / ЗА ЩАСТИЕ / В ТАЗИ МИЗЕРНА СТРУКТУРА, НАРЕЧЕНА АВТОМОТОР КОРПОРАЦИЯ.

Напълно съм съгласен с мнението на "инкогнито",  още повече, че той е настоящ служител и има смелостта да каже истината.Аз също работих повече от 5 год. в тази фирма и се нагледах на цялата им шуробаджанащина и некомпетентност.Лакомия за премии и пари, връзкарство за назначение - само по роднинска линия до "3-то коляно", надценяване, високо самомнение и неоправдано самочувствие.Това е самата истина за екипа им.

Хей, хора, та нали в този сайт разглеждаме отношенията между работодател и служител, а не между продавач и купувач, моля съобразете се с това!
Що се отнася до нелюбезните служители, такива има навсякъде, както и такива, с които е удоволствие да контактуваш, така че късмет, да попаднеш на вторите - това е ситуацията в България!

Заплащането е крайно незадоволително! Никой не обръща внимание на това къкъв труд полагаш, от колко време си във фирмата, за да те стимулират финансово. Абсолютно никакви привилегии. Можеш да бъдеш сигурен по отношение на работното ти място, че борба за него няма да има. Няма потенциал за развитие, защото ръководството се състои от роднини.

Някой да сподели как е заплащането в София и Пловдив

Според мен компании, които купуват Пежо 107 или Ситроен С1 просто искат да минат тънко, като не мислят за доброто на служителите си. Евтиното не винаги е добро. Всички знаят, че С1 е пълен боклук. Естествено, че всеки друг Ситроен, в това число и C2, C3 и C4 ще са по-добри.

Рекламират С1 защото за да се минават хората и да се набутват. С1 е съвременния Трабант. За нищо не става. Жалко подобие на кола. само гейовете ги карат.