Вива-Юк ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Вива-Юк ЕООД

някой заминал с тази фирма!!!някакви коментари или мнения! благодаря предварително!

Моя позната замина в началото на месеца с тази агенция.Не мисля че може да има проблем с депозита и някои да изгори -сериозни хора ми изглеждат а и депозита при тях наистина беше 200 лева за разлика от наколко други агенции които обиколих с моита позната през зимата когато искаше да заминава:)

Това е фирма, която се занимава с организиране на студенски бригади и младежки програми за работа по SBS-program с work permit. В нета липсва информация относно тази фирма, в смисъл, че не откривам нито положителни нито отрицателни коментари.
Нека тези които са ползвали услугите й, споделят мнението си относно Вива- Юк. За мен, както и за много други е важно дали това е надежна фирма посредник по намиране на работа в Великобритания.
Политика на фирмата е да взема депозит в размер на 200лв при търсене на работа, който се гарантира със сключен договор. Има ли изгорели?
Нека тези, които имат повече информация споделят, понеже имам намерение да ползвам услугите им, но това с депозита ме претеснява.