Apollo Office Supplies Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Apollo Office Supplies Ltd.

1 точка от 1 мнение

Здравейте!
Въвеждам тази тема, защото на днешното несигурно време е много важно да се знае при какъв работодател ще попаднеш!
А положението в тази фирма никак не е розово и бих спестил доста разочарования на хора смятащи да работят за тях !Фирмата дължи доста пари на така наречените свои доставчици, въпреки че вие ходите да взимате нещата от тях.Заплащането (ако има такова) освен че е мизерно се налага да се чака с месеци и буквално да се молиш за всеки твой изработен лев.Няма никакъв диалог между колегите и много често сте поставени в ситуации в който не знаете как да реагирате.Потенциал за развитие е не само 0 а бих казал на - ниво.
Колежките се държат толкова нагло и надменно все едно са хванали Господ за шлифера а не се виждат че не могат и заплатите си да подсигурят.
В цялата фирма има само 2-ма човека на който може да се разчита- въпреки че и в това не съм сигурен вече.Не си заслужава да се работи за тази фирма освен ако не страдате от някаква форма на мазохизъм.
Така че внимавайте, още повече че отново има нейна обява в jobs.bg.
Успех!!!!