Богдан мебел /img/frontend/nomap.png"

Богдан мебел

Бъдещите клиенти, които не са имали взаимоотношения с Богдан мебел, нека бъдат много внимателни, защото фирмата е меко казано некоректна. Собственика и Мишо Стаевски, когато ви обещава нещо е трудно да се прецени лъжите или истините са повече

уважаеми читатели,
това е едно от най-неприятните места за работа град София.Собствениците са повече от кошмарни. там не не уважават, а напротив- мачкат те, независимо че вършиш работа за 100 човека.за тях, това да се изплащат заплати е противопоказано.обещават ти голяма заплата, накрая чакаш по 3 месеца и си взимаш само малка част от това, което ти се дължи, фирмата е пред фалит и не съветвам никой да започва там работа.осигуровки ядко се плащат.извънработно време не се заплаща,защото ти си длъжен да работиш 24 часа, ако не си с кола местоположението е недостъпно.няма никакви условия-зимата умиаш от студ, а лятото от жега,вповечето случаи, защото няма пари да се плати климатика.колегите са супер, но не започвайте рабнота там. въпреки доброто има на фимата и множеството публи4ни изяви на така '' уважаваната'' г-жа минкова, таи фирма не става за нищо!!!!!!!!!!!