ЮГОПЛОД АД /img/frontend/nomap.png"

ЮГОПЛОД АД

Преди време бях клиент на фирмата и имах познати които са работили там.Какво да ви кажа работната среда е ужасна студ .За колектива не знам но понеже почти никой от града не иска да работи там се наемат хора от малцинствата.Фирмата се намира извън града и не се поемат транспортни разходи.Нямам наблюдение какъв е потенциала за развитие но едва ли.Работи се доста над определеното за страшно малко пари.По мое мнение никога не бих започнал работа там.

zapla6tane -minimalna rabotna zaplata uvajenie pod vsiakakva kritika privilegii imat malcinstvata(romi i turci) za6toto pri nas te sa mnozinstvo a nie malcinctvo niamame nikakvo svobodno vreme zapo4vame v opredelen 4as i ne znaem koga 6te si tragnem namira se izvan grada hodim na rabota pe6a ili s gradski transport s kolegite se svikva niakak si rabotia v smiana s 20 4oveka ot koito samo az sam balgarka rabotim na studeno (5 gradusa)prez cialoto vreme ne vsi4ki ot rabotnicite imat rabotno obleklo niamame pavilion za zakuski ili stol sas topla hrana MRAZIA firmata v koiato rabotia no prosto niama na kade