Апогея А - Я ООД /img/frontend/nomap.png"

Апогея А - Я ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Апогея е коректна фирма, просто си върши работата и намира кандидати за работа на работодателите. Това,че сме попаднали на Технокороза не е вина на Апогея, а наш личен избор и Апогея не ни е виновна. Аз също ползвах услугите на Апогея и попаднах в Технокороза, поработих малко и напуснах. От Апогея ми се обаждаха редивно и се интересуваха от моето положение и след като напуснах Технокороза продължиха да ми търсят работа при други работодатели. Доволен съм от Апогея.

Фирмата е бяла! Този който ви е провел интервюто, ви отсява. Като сте смешници и нямате капацитет, а кандидатствате за високи позиции, помислете къде е грешката. Аз съм ползвал услугите веднъж на тази фирма. Имаше други 20-тина некадърници. Не знаят азбуката, а мениджери искат да стават.... ами няма и да ви се случат нещата! идиоти. Пак ви казвам, веднъж съм ползвал услугите на фирмата и моя преценка е, че са коректни. Нито пари ви взимат нито нищо. Така, че помислете защо опряхте до тези фирми и къде бъркате. ФИрмата е ок. Тя би ви помогнала да започнете работа, и пак тя не ще ви помогне да си я намерите. Избора е на изпитващия!

Мхм. Кандидатствах за работа чрез тях и се оказа, че отново става въпрос за Технокороза. Като гледам всички техни обяви в момента в jobs за Ловеч са за персонал на Технокороза. Доколкото разбирам те пускат обяви с лъжливо заплащане и условия на труд. Няма ли как да се потърси съдебна отговорност на фирмата? Нямам желание да харча пари за път и да си губя времето. Ако заплащането не е посоченото, то няма смисъл за мизерни пари да пътувам до това село. Има ли някой, к ойто скоро е ходил на интервю или му предстои? Мерси.

HR агенцията АПОГЕЯ подвежда кандидатите за работа, като обявите в Jobs bg. не отговарят на действителноста. Предлага се високо платена  примамлива длъжност на трудов договор, а в действителност става дума за друга ниско платена длъжност в работна среда, не само неприятна , но и с 6 дневна работна седмица без трудов договор. Напоследък се пускат обяви за  един некоректен работодател "Технокороза" Дойренци , обявите се публикуват едни и същи през няколко дни, а междувременно има уж подбрани от АПОГЕЯ служители. ХОРА не се подвеждайте по обявите на тази фирма, тя работи с некоректен работодател за Ловеч!

Много некоректна фирма и лъжлива за едно и също място обявата върви през седмица две

НЕ,вярвайте на тази фирма нищо общо с реалноста ,за едно работно място обявата се публикува през седмица две в продължение на 1 година,не знайно за какво аз бях жестоко излъгана и ходила на няколко интервюта,и ми казаха че всичко е наред и скоро почвам работа ,уви не стана  и след това увъртания  и т.н.

Много добре написано от служителя на фирмата. НО ако не лъжете за работните места, може би ще има по-вече хора които ще ползват услугите Ви.

"Апогея от А до Я" в ролята си на Център за човешко развитие, помага безплатно на стотици хора да си намерят работа в тези трудни времена. В естествената селекция, за съжаление някои отпадат - независимо от желанието на екипа на "Апогея от А до Я" да реализира всеки.
Отправяме пожелание към кандидатите за работа:
При подбор, ако не сте сред финалистите, вместо да хулите безпричинно, потърсете ни отново. Нашата помощ е многократна и безвъзмездна. Гневът и злословието, няма да Ви помогне. Некоректно е в отчаянието си да прибягвате към анонимни "творби", чернейки този или онзи.
Ако не желаете нашата помощ- Насочете енергията си в правилната посока- Усъвършенствайте се професионално и емоционално.

Отправяме пожелание към кандидатите за работа:
При подбор, ако не сте сред финалистите, вместо да хулите безпричинно, потърсете ни отново. Нашата помощ е многократна и безвъзмездна. Гневът и злословието, няма да ви помогне. Некоректно е в отчаянито си да прибягвате към анонимни "творби", чернейки този или онзи.