Самоконтрол ООД /img/frontend/nomap.png"

Самоконтрол ООД

Със сигурност в България живеят доста хора, които недоволстват, изтъкват само лошото, правят мръсотии и се крият зад тях с гръмки фрази за неуважение и нелоялност!
Нека всеки сложи ръка на сърце и да си признае колко са фирмите в България, в които се работи изключително честно, изключително добре, изключително лоялно!
ЗА САМОКОНТРОЛ ООД - ОБЕКТИВНО:
* заплатите са спрямо заслугите! В последните месеци се наблюдава тенденция да се повишават заплатите на всички служители - спрямо реалните условия на живот в България!Никой не работи на минимални заплати! Заплатите са над средните, в посока към високи за страната!
* заплатите се дават на в точен установен ден от месеца между 10,00 и 10,30 ч. и това е закон вече 10 години! Коя компания в България може да се похвали с такава финансова история????
* всички се осигуряват на реалната заплата. Няма никаква игра със закона в страната!
* В края на всеки месец, служителите получават ваучери за допълнителен труд и заслуги - като бонусна система!
* всички търговски представители ползват чисто нови служебни автомобили, служебни таблети и служебни телефони!
* всички в компанията работят не само с главите и краката си, но и със сърцето си! Екипа е сплотен от 38 души в цялата страна и 80 % от хората работят тук поне от 4 - 7 години! Малък е процента на тези, които напускат, защото не им харесват условията и взаимоотношенията в компанията!
* всеки в Самоконтрол ООД има право на избор и е уважаван от мениджърите на компанията! Собствениците не са българи и това дава допълнителна промяна в отношението и манталитета!
Това е! ОБЕКТИВНО!!!

Некоректност във всяко едно отношение.

Моя съвет е не започвахте там,от гледна точка на бивш служител,има лошо отношение,не се спазват обещанията ,бонуси ако има са във вид на ваучери,само твърдата заплата по карта която е около 550лв(за всеки според договорката явно).
Отно ръководството ,зависи под кое подчинение сте ,това в София е поносимо ,това което идва от Пловдив очаквайте проблеми,интриги,злоба,пренебррежение,тестове,и не на последно място ГЛОБИ за каквото се сетите.И на края на месеца си погледнета заплатата отново,погледнете себе си !Уважавайте се ,защото там няма кой.
Колегите са добри хора повечето ,но от страна на ръководството може да очаквате само унижение ,независимо че сте изпълнили всичко .
Моя съвет е не си слагайте главата в торбата.

Ако някой мисли да почне работа в тази фирмичка много да внимава.Преди да е почнал трябва да си търси друга работа защото едва ли ще му издържат нервите там.
-Първото нещо което прави впечатление е че,за човешко отношение и дума неможе да става. Във всеки един момент там те третират като някакво нищожество което едва ли не преди 2 седмици е видяло циливизация.Винаги ви третират като пълен идиот и само някой да си отвори устата за да направи някакъв коментар...става страшно!!!
-Второто което няма как да не направи впечатление е че,това което е обещано като заплащане .....НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ПОЛУЧЕНО!!!Причина за това е :Когато се договаряте става въпрос за твърда заплата + бонус...всичко според тях е на светло.Обаче,когато си видите договора става ясно че,получавате една сума по карта(около 600 лева) а бонуса се получава на ръка(в една стаичка,където сте само вие и  единия шеф на фирмата)...тука мисля че коментара е излишен.В този случай винаги могат(и го правят) да ви разиграват с парите и никога да не си получите това което сте договорили!
-Третото нещо е:В тази фирма няма служебни автомобили...всеки който иска да работи там трябва да има собствена кола (за търговски представители)
-Казват се едни задължения а след една или две седмици задълженията нарастват главоломно
В общи линии ... не си и помисляйте да почвате там,освен нерви друго няма да получите,ще ви изкарат най-кривите на света и най-некадърните и т.н. и т.н.

Не съм срещала досега такова разбиране и човечно отношение, особено ми харесваше възможността за по-гъвкаво работно време и по-широкия поглед към ситуацията на пазара... Добре е когато се инвестира в човешки ресурси както с прави тук, в Самоконтрол!!! -чрез обучения, акции и т.н. Не може да се очакват 'големите пари' веднага... това е обвързано с резулататите, така че ако ставате за търговци, ще получите подкрепа..., ако ли не - сменете приоритетите!! За себе си реших да се развивам в друга област:), така че... Успех на всички ни!!!

Бях на интервю при Самоконтрол ООД и... какво да ви кажа! Нестандартна фирма! Пък и с тоя чужденец за шеф наистина се отличава от останалите... Минаваш през няколко нива на селекция - все едно ти правят психопрофил! ....Абе, не беше за мен - много изисквания, постоянно трябва да се доказваш, нищо не е сигурно до последно... Иначе готини хора има там, добра атмосфера... централният им офис даже е много представителен! Ама аз предпочитам да играя на сигурно, пък и повечко средства да ми отпуснат... щото всички тия работи за 'мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите' не ме топлят... не съм чак толкова 'свободолюбив'!... Е, може по-нататък, като си стъпя на краката... пак да пробвам...

Защо се пишат глупости чисто нови автомобили?Тук не става въпрос кой е кадърен а кой не.Защото се пишат глупости и се лъжат хората?Първо не ти споменават в началото за какво става въпрос и ти натрисат куп новости от типа обикаляй България вие ако имахте представители в по-голчмата част от българия нчмаяе да пращате хора.Не се лъжете стойте настрана от тази пародия!Сайта не за реклама моля ви!

Защо неспособните и не полезни дори за себе си хора, са толкова „талантливи” в оплюването на това което не им е съдено да разберат? Явно бившия служител е работил ден-до пладне щом му е известно само работното време. Това че минималната заплата във фирмата е 600 лева чисто, при това официално декларирана в НАП, бившия „колега” определено не знае! Управителя е човек като всички други и е нормално да не е по вкуса на някого – но щом 3/три/ висши образования не удолетворявят „колегата” значи той има повече. Само където не е ясно защо си е крил дипломите. Да, има един стар автомобил за груба работа, но защо „колегата” не споменава за другите автомобили които са чисто нови? Просто летвата в „Самоконтрол” е много висока, или я прескачаш, или си отиваш. Това е.

Фирмата е малоумна и жалка до такава степен че те е жал за нея.Работното време е добро 5 дневна работна седмица бла бла бла заплатите са критични а отношение още повече.Управителя е много знаещ разбира кажи речи от нищо просто да не се захваща човек,че ще съжелява.Обещания са много голями като видиш служебната кола която е от 1988година и която всеки служител ако има как кара ако все още върви.Пълна скръб фирмата не предлага нищо само празни приказки лъжа и измама.Не се подвеждайте!