ФОРКРАФТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОРКРАФТ ООД

уви всички негативни мнения са верни, и това за "мрежата" също е вярно ама то няма как да опънеш 2км кабел за един ден освен по дървета, стълбове, храстчета и к'вото там се сети човек....
Аз напуснах преди доста време, затова не знам какво е текущото състояние на фирмата, но като гледам пост-овете на бивши служители, нещата отиват към по-зле.
Уви безграничната лакомия рядко води до нещо добро!

Някой може ли да ми каже конкретни цифри за заплата в съпорта ?

Много благодаря за информацията, като гледам всички мнения и да ми звъннат за интервю няма да отида :(

Мнението ми е, че всички жалки организации като тази трябва да изчезнат безследно.Мнението ми е повече от негативно и ако трябва да бъда по-подробен, то най-вероятно поста ми ще бъде изтрит.
Основния проблем на българина е, че не си търси правата, а може само и единствено да плюе анонимно в разни форуми, което е тъпо.
Заплащане - зле за това, което се изисква от теб!
Уважение, привилегии, фирмена сигурност - няма да коментирам.
Ангажираност - ако може денонощно.
Потенциал за развитие - за какво развитие говорим изобщо?!
Местоположение - центъра на София, но общо взето обикаляш като гламав...
Колеги - тук там има пичове, но всеки уважаващ себе си отлита след първи ден.
РАботна среда - под всякаква критика.

Жал ме е единствено за малкото клиенти, които продължават да се мъчат, използвайки някакво жалко подобие на услуга.Но да не забравяме, че живеем в България.
На всички бъдещи кандидати за работа ще кажа - момчета и момичета - не си го и помисляйте ! :)
Успех!

Положението във фирмата е трагично, заплатите се бавят с повече от месец, няма трудов договор и осигуровки, а дори и да предложат такива са базирани на минимална заплата и вземани за ваша сметка. От време на време идва някой нов-подлъган от шефовете с лъжливи обещания и напуска най-късно до 2-3 дни. А ако някой се задържи получава първата си заплата на 50-ят ден от назначението си. Работи се до късно, в добрите случаи до 8. Колегите са свестни, но всички са обеднели като църковни мишки, а шефовете редовно си ходят по чужбина и моренца (иначе пари за заплати няма). клиентите нямат интернет с дни, мрежата е трагична, кабели и китии висят като сополи из цяла София. ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!

Az rabotq v tazi firma ot blizo dve godini. Kogato zapochvah rabota bese mi kazano kolko shte mi e rabotnoto vreme i kolko shte mi e zaplashtaneto za tova. Ponqkoga se nervq na tova rabotno vreme i tova zaplashtane. no se nervq samo na sebe si zashtoto navremeto sam se syglasil i sam zapochnal rabota v tazi firma. Za dve godini rabotnata sedmica stana tvyrdo 5 dena i zaplatata mi se digna s ne malak procent. Sluchva se da se nervim na shefovete si ili na kolegite. Opitvame se da gi оborvame ponqkoga se poluchava ponqkoga ne, no tova e rabotata zatova zemam zaplata. Napylno gi razbiram kato dyrjat da se idva na vreme dori i bez 5min zakysnenie. Estestvoto na rabota e takova che nqmam kak rabotish i se raz4ita na teb. Da doidesh v 9 v offica i do 9.30 da piesh kafe i da qdesh bani4ka nqkak si nestava. Mnogo chesto mi se nalaga da rabotq i prez noshta. No az taka sam izbral. Na tezi koito iskat da rejat optika bih im kazal - Rejete nqma problem, nqma da e za pryv pyt sigirno nqma i da e za posleden pyt nqkoi OLIGOFREN da reje optika na bgmreja. Shtom si izbral da si izrazhodvash energiqta v podobni neshta, a ne da sednesh i da se obrazovash i tova da ti pomogne da se razvivash taka che da nqma poveche bgmreja.... OK

не е чудно че толква хора минаха и заминаха от там.... не са ме уволнили... а аз се чудех как да се отскубна... отгоре на всичко и някакви тъпази дето нищи не разбират ми дават акъл...АМИ БЕЗ КОМЕНТАР ПОВЕЧЕ

На тоя дето му завижда конкуренцията и сьществува 10 години, ще му кажа следното: г-н Чакьров бальците ще свьршат и скоро всички ще разберат що за стока сте колкото и да регистрирате нови имена, сте си все сьщите боклуци. Искрено сьжалявам че си изгубих времето да работя при вас и че не ви смазах от бой(поне половината), такива мизерници като вас няма никьде и се надявам скоро да усетите дебелия отзад като останете без клиенти и се чудите как да вьржете двата края, щото това заслужават всички тарикати като вас дето мислят, че с измама ще печелят вечно. И не се правете на много отворени щото ви знам почти цялата оптична мрежа и точките и откьде минават кабелите(нелегално разбира се) и само се чудя кога да я резна или запаля!!!

Искрено съжалявам, че съм работил там.

Дамм. Добре се е пробвал някой от тях да се защити.Аз бях там и ви уверявам, че този коментар за развитие, запшлащане и отношение е пълна измислица. Колкто до изгонването за марзеливост. Пълна глупост. Напуснах защото се отнасяха с мен като нищожество. Трябваше да им работя като роб, а те ми казваха, че това било напълно нормално.Трудовият договор, който получих там беше за 80лв на 4ч. работен ден. Реално работех през седмицата от 9 до 19:30, плюс събота или неделя още 6 ч. Закъснееш ли дори и 5 мин. веднага получаваш глоба.Този коментар, който е написан от някои от шефовете им прсото ме удиви. Шанса да се развиете там е равен на 0. Но за разлика от това могат да ви тъпчат много сериозно. За работното време, че е 5 дни - пак измислица. Работи се 6 дни и тормозят хората да дават смени по 24ч. 10000 клиента да вярно е, но нека кажат как са стигнали толкова. Свързват ги колкото могат повече, но поддръжка не предлагат. Хората чакат по 3-4 дни някои да иде да им оправи "мрежата" (ако може да се нарече мрежа нещо което виси по всички стълбове и дървета).Завали ли дъжд и ако има гръмотевици, там се молят да не падне голяма част от "мрежата" им.