Ню Систем ООД /img/frontend/nomap.png"

Ню Систем ООД

В момента се толерира простащината (от страна на някой колеги), намиращи се явно още в пубертета.Ако не сте на техния акъл, не ходете.Правят доноси и извъртат контекстта на ваши изказвания пред шефовете.

Здравейте, в момента работя във фирмата. До всички желаещи да започнат работа тук - намерете си друго място. Тук цари некомпетентност, лакомия, лошо отношение. Безхаберието витае във въздуха. Мисля да се спасявам при конкуренцията. Успех на всички!

Първоначално прекрасна фирма с прекрасен управител, който за съжаление предостави управлението на некомпетентна личност-Калин Иванов. Новият управляващ е човек, който работи с доведени от него хора. Обича да създава междуличностни конфликти. Некомпетентен е в работата и поради това не може да взима решения, а оставя на времето или евентуално на някой колега да реши проблемите. От страна на заплащане - договаряй се добре - може и да получиш. Привилегиите са само за "свои" хора. Уважение от г-н Иванов не чакай, по-скоро ако не си негов човек ще те тъпче до край. Работи се до скъсване и нямаш никакво лично време. Потенциал за развитие - само за някои. Работната среда като условия е приемлива. Колегите преди да се появи въпросния господин бяха най-страхотния екип за който може да мечтаеш. За съжаление почти всички от тях напуснаха /работеха на възлови позиции/ и отстъпиха место на повиканите от г-н Иванов хора. На всеки напуснал от първоначалния екип, се назначават по трима души за да могат да свършат работата за един човек.
Ако си кандидат за работа трябва да нямаш собствено мнение и да умееш да се подмазваш.