Металснаб България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, бул. ИЛИЯНЦИ, 119&markers=София,Район р-н Сердика, бул. ИЛИЯНЦИ, 119

Металснаб България АД

Кога премества завод тогава работники нужни беше после намерили са повод на уволнението!
Когда нужны были работники моментально брали так как зааод на др. Место переезжал, после нашли повод для увольнения@

Значи само ще кажа,че има лимит на питейната вода....и повече няма смисъл да продължавам....Става въпрос за складовата база в Ботунец ...за другите не знам как е.

Хайде да им е честито на новите собственици и им пожелавам да поразвъртят добре метлата.
Като гледам в Jobs.bg са почнали с "Човешки ресурси" :)

1 точка

Персонал от по възрастното поколение, а щом са на 4 часа, къде са им мениджърите и търговците..........,нещо куца може би и в управлението

Не знаех, че Кльокнер са минали на 4 часа!!! Дори си мислех, че набират инерция!

Polojenieto vuv Firmata e Ujasno Osobenno s segashnoto i polojenie da Postavish rabotnika v kraino mizerno polojenie .Kakvo e vinoven obiknoveniiq rabotnika /tovarach/
che e prinuden da raboti na 4 chasov raboten den, Za centralnoto Upravlenie zashto i te ne sa na 4 chasov raboten den, suotvetno i na polovin zaplata????Kak bi se pochustval slujitelqt ot centralnoto upravlenie v kraq na meseca da se prebere v kuchti s zaplata 200lv.
Nqmam Dumi !!!

Колеги дайте мнение за компанията ! Важно ми е ;D