MTG DOLFIN /img/frontend/nomap.png"
2 точки от 1 мнение

POTaka ot kade da zapo4na........ako tova e vode6ta firma,zdravo sme ia zakasali v Balgaria.4ovek triabva da bade loialen kam firmata v koiato raboti,no i firmata triabva da e loialna kam nego,a tova v MTG Dolfin ne se sly4va.Imam vi6e-tehni4esko obrazovanie,zavar6eno v dosta renomiran koleg,kazvam,tova da ne si pomisli niakoi,4e ne znam kakvo pi6a.Tova na koeto az sam svidetel e:mnogo neka4estveni remonti,remonti pod vsiakakva kritika,lipsa na nai- elementarno tehni4esko oborydvane.Niama po4ti nikakvo stikovane megdy otdelnite zvena,vseki ot rakovoditelite im prehvarlia vinata na drygiia,za da spasi kogata,i taka v kraina smetka vsi4ko se sly4va bavno i tromavo.Ima niakakva instrymentalna,no az li4no nikoga ne sam vzemal ne6to ot neia.Otno6enieto na sobsvenitsite kak rabotnika e,kato kam ''NEOBHODIMOTO ZLO".Rabotnoto vreme e meko kazano STRANNO.Sega za zaplatata, vseki rabotnik poly4ava 300 lv+zarabotkata prez mesetsa,ako si v otpyska vzima6 SA6tite tezi 300lv.Tova e deistvitelnosta,a za srednata zaplata,neznam,vse pak na4alnitsite vzimat niakade megdy 3 i 4 hiliadi leva,ot tam se poly4ava visoka sredna zaplata.Rabotnata sreda e pod vsiakakva kritika,izpolzvat se abrazivi za blastirane,koito nikade pove4e ne se izpolzvat,za6toto sa rakoobrazyva6ti,no-pak po evtini.Kolegite sa si normalni balgar4eta.Posledno,ima edna madra misal, koiato vagi v palna sila za MTG DOLFIN "RIBATA SE VMIRISVA OT GLAVATA".Seda se izviniavam 4e pi6a taka,prosto niamam klaviatyra na kirilitsa.POgelavam na vsiki koito rabotim v tazi firma,zdrave i kasmet.