Вито Европа ООД /img/frontend/nomap.png"

Вито Европа ООД

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Настоящ служител съм на фирмата и смятам,че в последната година тя доста се разви.
Вкараха се доста привилегии и удобства, касаещи добрата работна среда и социални придобивки на служителите.
По отношение на заплащането и осигуровките никога не е имало забавяне.
Смятам,че всичко това стимулира и спомага за по-приятното извършване на служебните задължения.

Осигурени бяха удобни, лъскави и модерни офиси,оборудвани с модерна техника, спомагаща за ползотворното и приятно прекарване на работния ден в офиса.Фирмата предлага и автобусен превоз за по-удобното придвижване до работното място.
По отношение на заплащането и осигуровките никога не е имало забавяне.

Нямам навик да коментирам фирмите и начина им на работа. Пиша тук, защото чета какво са писали някакви хорица и мисля, че трябва да коментирам това. Като бивш служител на Вито аз познавам всички тези хора, срещу които се пише зле. Тези хора са прекрасни професионалисти, много успешни бизнесмени и чудесни хора.Вито ООД е огромна компания със световен престиж. Компанията е абсолютно честна, цени своите служители и за разлика от много други спазва законите. Имам предвид: фиксирана дата за заплата, осигуряване върху пълното възнаграждение и пълни отпуски. Много от служителите на фирмата работят от създаването на Вито в България.
Поради лични причини трябваше да напусна компанията, но ако отново се върна в България, ще съм щастлив да работя отново във Вито.
Противно на предишните коментари, ще кажа, че турските служители във фирмата наистина уважават българите. Служителите на Вито са сърби, македонци, турци, кюрди, но 80 % от служителите са българи.
И най-хубавото е това, че колектива е едно голямо и сплотено семейство.

Мръсотия ,контейнери на ръка уж по 2 на седмица,заплащането е Смешно!Пълно е с началници парашутисти не знаят нищо нямат опит нито със складова дейност, нито с управленска!Взимат нереално големи заплати за сметка на работниците!Не си губете времето ще съжалявате!

Абсолютно съм съгласна с коментарите от 06.01.2020 и 29.05.2015г.През 2016 кандидатствах за позицията счетоводител, без опит.Извикахаме на интервю и Али Метин ме попита да ли знам английски щял да ме прати на командировка в Турция на границата със Сирия и Ирак май е имал намерение да ме продаде на талибаните.Попитаме ще дойдеш ли?През 2020г. отново я видях тази обявя и кандидатствах отново, но се надявах да не е той на интервюто,но за съжаление той беше.Започнах работа към края на април. Той беше наел една жена от кв.Кремиковци с леко поведение,невъзпитана,която постоянно търчеше зад гърбовете на Али Метин и УУр Йълдъз.Май иска да си има взимаме и даване с тях.Обикаля жената всички стаи, събира информация и доносва всичко на Али.(май е от ФБР жената)Жената се притесни, че ще и взема мястото и непожела да ме обучи.В отдел счетоводство има увикване, крещене ,блъскане на врати- програмата е пълна.Али се сърди, че колежките са забременяли не му харесва, а защо ли майка му го е родила този.Като видях нещата как стоят и накъде вървят "Чантата и Довиждане".
Щяла съм да му подреждам папките яяяяяя вляво.
Не си губете времето даже не си заслужава и да ходите на интервю.Мислите, че ще работите с турци, но УВИ!
Те всички са от един град и май са си направили семееен бизнес или приятелски и се познават от детство.
А с българите се подиграват и ги наричат глупаци,тъпи ако имате малко акъл в главите си научете турски поне да знаете за какви неща се говорят зад гърба Ви!
Управителят на отдел счетоводство очаква да дойде мис Вселена , но няма да дойде освен Кончита Вурс от кв.Кремиковци.
Наел всички жени дебели( 180 на 200), за да им гледа пищните форми.
Ако си мислите, че ще се класирате и сте подходящ кандидат за тази фирма моля, заповядайте, за да бъдете унизении, мачкани всеки ден!

Управителя на отдела за продажби захари е странен човек-взема на работа само свои хора-те са само мъже. Не харесва жените и не ги уважава.Във фирмата са създали някаква банда и правят каквото си искат. Захари не е човек,който си гледа работата.

Изобщо не се захващайте да работите в тази фирма.
Управителят Али Метин е много злобен и няма уважение към никой. Мисли се за собственик на фирмата. А всъшност си е един обикновен кеко от Турция. Няма уважение към дамите във фирмата, отношението му е мега арогантно. В нашия офис си бяхме две счетоводителки и Али Метин. През целия ден си палеше цигара след цигара в офиса. Никой не смееше да му каже нещо. Уж си търсеха неопитен човек който да обучат, обаче след месец ме разкараха. Понеже Али Метин си търси нещо ДРУГО, но не и човек който да си върши работата. В тази фирма си роб и нямаш никакви права. Ако искате някакъв си ТУРЧИН да ви мачка всеки ден, това е фирмата.

Пълна подигравка с българите. Преди пускаха обявата през агенция сега за 3 път я пускат сами. Хора не се лъжете. Не сме рая да им работиме безплатно.

Здравейте.
Във фирма Вито ходих на интервю.
1. Накараха ме да чакам 30 мин в една стая.
2. На интервюто собственика пали цигара от цигара.
3. Като цяло интервюто е на английски. Но когато обсъждат неща и се чудят как да те изработят говорят на Турски.
4. Отидах на интервюто през агенция. От агенцията казаха че говорят за заплата от около 2000 лв. Но когато отидеш на място започват да те клатят. С заплата от 1000 лв и безплатен обяд. Но да си спомним че БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА. Като цяло не са светстни.
Но ако сте отчаяни пробвайте.

Успех.