АССИСТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АССИСТ ЕООД

Добър ден, Прочетох най вече негативни мнение, които са писани отдавна. А колегата преди моя пост не се е аргументирал. Нека ако има някой който е работил там в близко минало да даде компетентно мнение по темата за фирмата. Какво е заплащането, какви хора се търсят, каква е фирмената култура и тн.

Здравейте,каквото и да се напише за работата и обслужването в тази "НЕМА ТАКАВА ФИРМА"!!!

Трагедия не си губете времето. Фирмата бавно затъва заради пълната некомпетентнос а собственика и г-н Добрев. Парите които им се откъсват от сърцето са добри за някой пенсионер но не и за млад човек.Пълна дезорганизация. Направо не знаят какво правят
иначе колегите са готини    по своему  :.
Не се лъжете.

Нямайте си работа с фирмата това са едни от най големите мошенници давах апартамента си под наем и ми искаха 75% комисионна при отказ от моя страна служителката омекна и ми каза че може и на 50 % но аз твърдо отказах и след кратък разговор се оказа , че комисионната не била задължителна и каза че може и без комисионна щели да разговарят с клиента да даде по-голяма комисионна. Не мога да схвана нещо тази схема с комисионната.

Фирма, която след 10 -15 години на пазара продължава да губи служители? Защо ли, то е повече от ясно. Лесно се обещава, но трудно се дава. Уважение има от Управителката на фирмата, само да не се е събудила със "задните си части нагоре".
Привилегии след договаряне, но сроковете са далеч от реално договорените. Харесвах си работата, кефих се от това , което вършех, но в тази фирма не се прави разлика между "динамика" и "напрежение". Изцеждат те колкото се може повече и повече, но поне да се заплаща, но уви. Говореха ни често , как можем да се развиваме, да постигнем много, но колкото и даваш от себе си, само изпилени нерви, усилия и време за нищо. Колегите са повече от готини хора, но ако си от тези които не обичат да ги стъпчат, просто си подаваш молбата и си тръгваш, други за съжаление нямат избор и търпят. Тия хора трябва да се научат да плащат това , което е договорено, за да имат здрав колектив специалисти.......едва ли ще го проумеят щом след толкова години не могат да осъзнаят защо се къса нишката. Фирмата като цяло е с отлични позиции на пазара и има потенциал, но трудно върви напред.

Бях изумена като видях предното мнение. Що ли тоя/тая/ Бебо вече ги няма в тая скапана фирма. Аз издържах 3 месеца. Работата е много, но имаш ли желание се справяш. Ужасното е отношението. Управителката винаги си харесва някого за любимец, а останалите ги тъпче. Аз като постъпих видях само присмехулните погледи на колегите. На втория месец вече бях с най-много стаж в офиса. Във фирмата работят всички роднини на управителката. Като почнем от 75-80 годишният и баща, който неможе вече да си контролира биологичните нужди и с извинение/пърди и се уригва / без да се съобразява. Майката болна от сърце, която си прокарва хапчетата с алкохол. Ужас не бях въждала пияна бабка. Добрече управителката се усети та си я закара в тях навреме. Брат /висишст/ който е съррдит на БСП защото не му вдигнало заплатата. Тои не се сетил, че за заплата е виновна сестра му. Съпруг който го мързи да гледа, камоли да работи. Е колегите са готини ако можем да се опознаем/ никой не се задържа повече от месец/. Та и ти мило момиче което си писала пред мен що сега работиш на друго място.

Харесвам работата си, дава ми възможност да се развивам и уча в избраната от мен професия, получавам морални и материални бонуси при добро справяне, имам много работа, което ми харесва. Има и не толкова добри моменти, но в коя ли фирма го няма. Колегите са страхотни, а това прави работната атмосфера доста добра.