БГ Секюрити Къмпани /img/frontend/nomap.png"

БГ Секюрити Къмпани

Много благодаря за мненията,които сте написали.

Аз съм роднина на един от служителите във фирмата и ... ще изразя мнението си като човек, който го е грижа за нервите и здравето на близките му. По това, което знам за фирмата оценките ми са:
Заплащане: Прецакват те още на ниво договор. Ще сте щастливци, ако не ви пишат на половин работен ден. После ти плащат на 30-то число за предходният месец, или постъпваш май месец, но заплата евентуално ще видиш на 30 юни. Другият тънък момент е, че дори тогава не ти я дават. В момента има служители, които не са взимали заплата от 4 месеца.
Уважение: Някои служители се подкрепят взаимно - то без това фирмата ще е съвсем западнала. Има и подмазвачи... то къде ги няма, които са по-уважавани от другите.
Привилегии: Мобилен телефон, но много се злоупотребява - могат да те търсят по всяко време и в празник и през почивните дни. На някои им позволяват да ползват служебен автомобил.
Фирмена сигурност: при положение, че се молиш да ти платят изработеното, значи няма никаква фирмена сигурност.
Съотношение работа / свободно време: много зле, чести командировки, включващи събота и неделя, които не ги компенсират, ако не вдигнеш скандал.
Потенциал за развитие: ако сте по душа подмазвач и не искате заплащане - това е вашата фирма, а вероятно ще се и развивате - на хартия.
Местоположение: Лозенец, център, сравнително добро място за офис.
Колеги: тук не мога да коментирам, както споменах съм външен човек.
Работна среда: съдейки по нервното състояние на моя роднина, работната среда не е положителна и ползотворна.

Извод: Съвет към всички, които поради някаква причина си търсят работа - не започвайте работа в тази фирма, само ще си загубите времето, здравето, а някои са "вътре" и със солидни парични суми, само защото са искали да помогнат.

заплащане - когато го дават е добре.
уважение - на ниво от колегите, но управителят се мисли за всевелик и всевластен.
привилегии - няма, освен за тези които ползват служебните коли.
сигурност - ако да те осигуряват на минимална заплата е сигурност значи има такава.
работа/свободно време - бачкаш до когато има работа, после идваш рано сутрин. Разбира се любимците могат да закъсняват.
потенциал за развитие - има, само ако фирмата не фалира.
местоположение - център.
колеги - добри хора.
работна среда - става.

Не се лъжете да започвате работа там. Заплащането става по следния начин - започвате началото на септември и взимате заплата края на октомври (ама не е много сигурно).

Благодаря на създателите на bgrabotodatel.com, хората имат нужда от такъв сайт!

На обещания и на думи получаваш всичко. Реално - нищо. Пари казват, че няма, но има служители, които са от доста време и все още са там - т. е. по- скоро за единици има, а за другите - няма. Обещават ти заплатата, която си я поискащ, но след месец вече се пазариш с управителя - Андрей Станков, за да я задържищ наполовина по-ниска. Ако някой мисли, че ще види каквото и да било заплащане, е в дълбоко заблуждение.
Уважение - всички служители за управителя за тоя, тая и подобно - просто да ти е приятно да работиш.
Офисите са пълна мизерия. Крещят ти, че хабиш хартия за да си свършиш работата - мечта. Привилегии служебен телефон, който не ти казват дали има лимит или не - и после плащаш.
Сигурност - единственото, което ти е гарантирано е, че ще те прецакат и ще те лъжат най - нагло.
Потенциал за развитие - от нула, към минус безкрайност, докато издържиш.
Колеги - те в същност не са от там и са за малко: не чули, не видяли и не разбрали. Никога нищо не знаят. За работа някои ще ти помогнат .
Местоположение - Лозенец - винаги е задръстено, без коментар.
В интерес на истината управителя в действителност е Любен Станков, този който се пише за управител е само търговски пълномощник. Другата фирма, с която си събира канарчета е ЛД Консулт.

1.Заплащане-Дават се всякакви обещания за каквито искате заплати,но какво се получава реално е съвсем друг въпрос.Реално пари се получават на няколко месеца веднъж и то не пълна заплата(дори и за един месец само а по-малко) а смешен и жалък аванс колкото за залъгване!Осигуровките са върху минимална работна заплата независимо от това колко ви е обещано!Трудови договори някои имат други нямат по собствена преценка на собственика г-н Станков!
2.Уважение-пълна липса на каквото и да било уважение към кого и да било!
3.Привилегии-Пълна липса на такива,освен ако не броиъе служебния джи ес ем за привилегия
4.Съотношение работа/свободно време-Средна хубост,когато има работа можеш да висиш и до 10ч. вечерта,когато няма работа можеш и въобще да не ходиш.Извънредният труд обаче не се заплаща,компенсация като допълнителна почивка за извънредния труд също няма.
5.Фирмена сигурност-Изобщо няма такава,пълна липса на каквато и да било сигурност.
6.Потенциал за развитие-Абсолютно никакъв!!!
7.Местоположение-Лозенец,прилично стига да не идвате от крайни квартали в пикови часове.
8.Колвги-Трудно е да се каже почти всички са приходящи идват изкарват по няколко месеца и,като не получат запалата бягат!Имаше обаче и няколко много свестни и сериозни!
9.Работна среда- Сравнително нормална ако за нормална приемате два офиса помещаващи се в два апартамента отстоящи на 500-600 метра един от друг от двете страни на бул.Черни връх.

Заплащане - не се плаща, само се наемат нови хора и след месец работа като видят че никой не взима пари си тръгват. Собственикът - г-н Станков винаги е готов да ви каже каквото поискате - било то и заплата 3000 лв. Само че никога няма да я получите! Не се лъжете!
Уважение - липсва поради простата причина, че всеки гледа да те "метне на пързалката".
Привилегии - ако служебния телефон е привилегия, моля да ме извините за оценката! Всичко останало е пълна измама.
Фирмена сигурност - не е за коментиране направо. Фирмата се води, че играе на национален пазар - договори с общини, кметове. Лошото обаче е, че е затънала в дългове и разни хора идват и викат в офиса да си искат парите!?! Не знам как да го разбирам това.
Работа/Свободно време - в това отношение имайте предвид, че може да се наложи да работите до полунощ и на следващия ден сте от 9. Никой няма да оцени или да ви плати overtime-а.
Потенциал за развитие - при евентуален фалит - какво развитие?
Местоположение - Лозенец. Удобно, но не и от Младост в пиковите часове, но това се преживява.
Колеги - има и инициативни хора... които си тръгват бързо!
Работна среда - постоянно променяща се заради постоянната смяна на персонал и доста изнервена поради липса на заплати.

С две думи - не си заслужава да си губите времето. Управителя може дори да ви покани на интервю в местната кръчма - не се учудвайте!