Дагер инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дагер инженеринг ЕООД

Принудена съм да отговоря на коментара от 01.04.2014 , защото е написан по начин , който подвежда кой е истинският му автор . Този /тази / , който го е писал явно е лишен от доблест и насочва вниманието в погрешна посока . Знаем , кой винаги постъпваше подло и се криеше зад чуждите гърбове. А и когато пишеш в публичното пространство , не е зле да си усъвършенстваш правописа и да изразяваш добре мисълта си . Който /от фирмата / чете моят коментар , ще се сети коя съм . Не исках да оставям такъв , защото си тръгнах крайно огорчена от въпросната фирма и е под моето достойнство да разказвам какво и кога се е случвало .
Всичко на този свят се връща рано , или късно и най - вече несправедливостите от позицията на силата / ако разбирате какво имам предвид /, надменността и високомерието .
Е ,  Г-жо Управител, нали се сетихте коя съм и чий е коментарът от 01.04.2014  ?!

Извинявай "Деси",но освен мен друга от дълго време там нямаше. Имаше една възрастна дама която препускаше като кон  и другата жена,която можеше да се каже,че работи там беше дъщерята на управителката ииии ;) интересното е,че тя се казва Деси ;). Всъщност тя не работеше там а просто идваше да види Мамааа ;). Това което казвам е истината и има доста свидетели на нейните изблици на нервност и високомерие.

Здравейте!Работя във тази фирма от доста време и шефката е много коректна към мен!Заплащането е добро!Работата е разнообразна за мен!Най-важното за мен е да се развивам във фирма "ДАГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД" и всичко да е коректно!

Работих в тази фирма доста време,но това ми костваше много нерви и сълзи. Свидетели са не само бившите ми колеги, но и клиенти на фирмата. Управителката е човек, който обича да мачка и манипулира.Тя е от хората,които са забравили от къде са тръгнали. Обикновен човек видял малко повече пари и си вирнал носа. Разбирам да се държи лошо с подчинените си,но да се държи високомерно и с клиентите си ....... от това само губи,но то си е за нейна сметка. Съответно това рефлектира разбира се върху служителите във фирмата, които масово са принудени да напускат... Там ти се набива в тъпата / по нейно мнение/ глава, че за нищо не ставаш и трябва да си благодарен, че ти дава такава заплата. Заплата,която е почти на нивото на заплатите в другите фирми. Да не кажа, че дори и по-ниска. Уважение - никакво. Ти си човек от простолюдието / от където е и тя / , който за нищо не става, но те те държи във фирмата от СЪЖАЛЕНИЕ... Привилегии - :) сълзи. За сега фирмата е сигурна, но с това си държание управителката ще губи както клиенти, така и външни инвеститори. Съотношение работа / свободно време - НИКАКВО. Подписваш договор за 8 часов работен ден, но .... всеки ден ти се повтаря, че си на ненормиран работен ден-нещо за което не получаваш компенсации върху заплатата си. Потенциал за развитие - никакъв. Искаш да се развиваш - не ти позволяват, защото ако повишиш квалификацията си с някой курс ще трябва да ти плащат повече... Колегите - ами нямам думи за това,защото имаше голяма текучество. Работната среда - хаос и интриганство.
Помислете добре преди да започнете работа там.
Успех от мен! :)