Щека /img/frontend/nomap.png"

Здравейте интерусам се от фирма Катек каква е заплата бруто и нето може ли инфирмация

Като всяка бг фирма си има своите особености...знаете за какво говоря- хора, повишени, понеже няма кой друг, липси на лидерски качества в хора на мениджърски позиции и т.н. Като цяло обаче условията на работа, сравнено с др подобни фирми, са си ок. Всичко по закон се спазва, има транспорт от доста населени места, ваучери за храна. От заплатите естествено има какво да се желае още, ама то е ясно, че чужда фирма не е дошла в България, за да дава пари, а за да печели. Имаше и доста кадърни колеги, които си разбираха от работата.

От както началник на завода в България стана Щефан Хиленбранд текучеството на кадри във фирмата се увеличи значително. Мениджмънта не може да запази качествените служители и работници. Все повече служители говорят за напускане.
Ето една статия за Вас "Мениджъри" и дано Ви уврят главите.
А мен не ме мислете аз съм вече на едно много по-хубаво място.

430-450 лв. чисти + ваучери 60 лв. Лека работа. 8 часов работен ден. Пълни осигуровки без българските номера и хватки за рязане от заплатата. Извънредния труд не се заплаща а се ползва като отпуск. Няма транспорт.

искам да ви попитам има ли осигурен транспорт от страна на фирмата . И горе голу какви са заплатите в щека .Ще ви бъда благодарен ако някой отговори

Фирмата е страхотна,но уви заплащането е много ниско!

Vsi4ko super bez zapla6taneto