Noisy Design and Advertising / Нойзи Дизайн и Реклама ООД /img/frontend/nomap.png"

Noisy Design and Advertising / Нойзи Дизайн и Реклама ООД

Работих няколко месеца  тази фирма и останах крайно разочарован - големи претенции нулево покритие. Заплатите редовно закъсняваха, дават ги на части. Също така без реални причини получавах 70% от уговорената, явно управитлят Симона Василева (ако това е истинското ѝ име) дава заплата според симпатии към даден служител. В също време Василева купува оборуване за апартамента за огромни суми които показва като фирмени разходи... Само мога да добавя че е изключително невазпитана и с абсолютно просташко поведение. Да не споменавам дългите и безрезултатни оперативки, както и различното отношение към фаворитите на Симона. Никога не правете опит да постъпвате в тази фирма.

Фирма като фирма... Има си плюсовете, има си минусите, като на всякъде. Заплатите не са лоши, не са големи и не са малки. Получават се горе долу редовно, стига да няма някакво чакане на пари от някъде :) Но няма недадена заплата!!! Материалната база на фирмата е доста добра - нови коли, компютри, телефони (които не са с много приятен лимит и ако работиш повечко, после си доплащаш). Но най - големият плюс на тази фирма е колективът, професионалисти или не в областа която работят, с компромиси от двете страни работата върви и наистина можеш да намериш добри приятелски взаимоотношения. Ръководството... Има ли някой някога да е казал, че обича шефа си???? Аз не съм го чул. Както шефовете виждат доби и лоши неща от работниците си, така и работниците виждат добри и лоши неща от шефовете си. В Нойзи шефката е Симона Стоянова, човек от който можеш да научиш много неща как да оцелееш и как да накараш някой, да свърши нещо /по всякакъв начин/. Не съжалявам, че съм работил 3 години и половина там, не съжалявам че вече не работя там. Школата която предлага фирмата и така наречения холдинг от фирми е нещо което е полезно като опит и доста весело преживяване.

Срамота е да делите истината! Това, което бях написала беше голата, болезнена и грозна ИСТИНА и за фирма "Нойзи Дизайн и Реклама", и за фирма "Експо Вижън", и за управителите/собствениците им, и за хората, които лансират! Безскрупулно и неоправдано е това, че не сте успели да я преглътнете и да си вземете бележка от написаното! Недостойно е, че не се срамувате от думите ми, за да може да преоцените действията си, а за да прикриете истинността им! Не е честно да се опитвате да скриете всичко, което вече е видяно от всички- и от клиентите Ви, и от служителите Ви, и от семействата Ви! СРАМ!
Не се притеснявайте- истината винаги излиза на яве, колкото и да се стараете да я замитате под матрака!
Оставям оценките Ви на 0, защото очевидно не заслужавате дори стомула на отрицателните числа- каквото и да умножава човек по 0, си остава КРЪГЛА НУЛА!

"положението пък в Експо Вижън е по-зле в това отношение - там някои сами си купуват столове" хехехехехееееее-спомени спомени:) Че то не само стол, компютър си купих ,че и сървър и V-ray :) Много се смях :) За съжаление ,колкото и тъжно да изглежда ....абсолютно всичко е вярно! Та с две думи - не се подлъгвайте дечурлига !!! :)

За всички, които кандидатстват - малко факти. Вие ще си прецените сами как да постъпите:
- безкрайни и безмислени оперативки всеки ден, които ще загубят голяма част от работното ви време и за това ще стоите след работа, за да си свършите задачките
- забравете за осигуряване върху цялата заплата, няма начин...
- заплати - когато/тогава. Бонуси - обещават се много, но никога няма да ги получите.
- ако имате късмет ще получите служебен телефон с подигравателен лимит. На всяка заплата ще ви удържат пари, защото сте говорили твърде много...докато работите ....
- ще се научите да лъжете перфектно - изисква се истински креативизъм, за да обясните на подизпълнителите си къде са им парите. Освен това трябва да ги убедите да продължават да работят с вас - безплатно към момента...
- всеки отдел си има неговата си интрига, която пък се преплита с интригите на другите. Най-отгоре седи шефката, която по традиция работи на принципа разделай и владей.
Ако следите обявите ще видите колко често се търсят хора. Обяснението е текучество...огромно, безобразно, неконтролируемо текучество на кадри. Което пък обяснява защо е невъзможно да се сглоби добре работещ екип. Което води до лоша работа. Което пък води до по-малко приходи. Кръгът се затваря.
Иначе офисът е приятен, оборудван добре. Това ще ви създаде впечатлението за богата и стабилна фирма. Истината е, че това е просто показност - все пак поне в началото трябва да се направи добро впечатление - и на служителите и на клиентите.
Единственото хубаво е, че ще създадете трайни приятелства със своите бивши колеги. Защото съществуването без заплати ще ви сплоти.
Какво очаквате от фирма, която се казва Нойзи (такъв, който вдига шум) и има в приемната си огромен надпис MUCH ADO ABOUT NOTHING? (в превод - Много шум за нищо, заглавие на Шекспирова творба)......загадка ще остане дали е плод на автосарказъм или някой пак нещо не е доразбрал....

Всеки месец обявата е в jobs.bg Какво става?Нарочно ли я пускате нон стоп или си събирате идеи от портфолиата на кандидатстващите?Много ми е съмнителна вече вашата фирма!

Здравейте на всички!Имам предложение да започна от септември като отговарящ за client service.Получих противоречива информация от бивша служителка във фирмата,която е работила на същата позиция (Магдалина).Тя доста е научила от работата си там и добра заплата е взимала.Дали във всички отдели е толкова лошо,колкото пише тук?

Здравейте на всички, които ще прочетат това мнение. Ще започна с добрите страни, защото те са по-малко:) Ако сте в началото на вашата кариера от тази фирма ще се научите да се справяте с много неща, за които не сте предполагали че сте се занимавате. Хората, които са там от дълго време са свестни хора и можете да установите трайни приятелства. Самото положение на офиса е ок, има удобен транспорт и все пак някакъв паркинг за лични автомобили.
Самият офис не е лош, скоро е правен ремонт. От Нойзи трудно ще ви уволнят, освен ако не направите някакви огромни грешки, но от друга страна не си и помисляйте за някакво развитие и по-добри условия. Процентите, хонорарите и бонусите са мит, те остават само като обещания при вашето кандидатстване.
Много често се случва да се забавят заплати и в тези моменти никой дори не ти дава обяснение или поне някой да те предупреди че няма да вземеш пари в съответния ден.
Взависимост от вашата позиция ще работите с много подизпълнители и доставчици. Пригответе се за безкрайни оправдания пред тях. Защото шефката е скарана с действието "плащане на подизпълнители".На доставчици се дължат винаги страшно много пари и никой от ръководството не му пука. На пангара сте вие, които пряко работите с тези хора.
За да обобщя ще напиша следното - не започвайте работа в Нойзи - няма да получите професионална реализация, нито парите, които заслужавате. Само ще се петните името си пред доставчици, които по-нататък в професионалната ви реализация могат да ви бъдат необходими. Ако все пак решите да работите там се настройте за борба. Ще завърша с нещо позитивно - определено мога да кажа че та мсе трупа опит - а лош опит няма.

Работих във фирмата няколко месеца..............ужасно е!Заплати се плащат на части,все няма пари!Отношението на "шефовете" на отдели е отвратително, а на баш шефката Симона зависи от настроението и!В целият холдинг е пълна каша!!!Всички са лицемери и подмазвачи,но на повечето служители им харесва такова отношение.Помислете дали си заслужава да се работи в такава атмосфера!!!

Привет, ще се опитам да бъда колко се може по-обективен в оценката си за да може да помогне на кандидати и на работодатели (съмнявам се че ще го видят последните но айде...). Основната причина да напусна беше ниското ми възнаграждение - за сравнение подизпълнители на Нойзи ми предлагаха повече, когато разбраха къде съм работил и по кои мои проекти са работили. Повече от 6 месеца прекия ми началник - Ивайло Ведрин и баш началничката Симона се опитваха да ме убедят, че не заслужавам средното възнграждение на трудовия пазар понеже не съм бил достъчно на ниво и за това ме пратиха на стаж в Експо Вижън (двете фирми и не само те имат много общо като съдружници и т.н.т) до тук добре - тъкмо си вдигнах нивото и прекия ми ръководител реши, че не му е удобно така и ме върна обарно в бараките на бул. Тотлебен. Това пък е втората причина - прекия ми обича да му е удобно - пропуска оперативки, идва след 10 доста често на работа, разработва се след 18:00 и доста често съм оставал по тази причина след работно време. По принцип не е проклетник - издейства ми нов стол (който се счупи защото беше евтинджос - положението пък в Експо Вижън е по-зле в това отношение - там някои сами си купуват столове), но за старото ми PC реши че 3D може да се прави на 1 GB памет (в Експо вижъна много му се смяха по този повод). Въобще на 3D отдела концепцията му е сбъркана - прявят се неща на 3D, който може да се направят на 2D, ръководителя е компетентен на ниво Корел 10 и от там доста недуразумения кое и как да стане. Останалите колеги са нормални - доста са ми помагали и не съм имал търкания - може защото не бях в едно помещение с тях. Само дето пушкома-кухня им е малко по-голям от асансьор. Има система с карта за отчитане на влизане излизане - в колко часа - което е малко гадно за тези, които искат да излизат за по-дълго, но пък никой не връщат (поне не съм чувал обратното) ако си пусне молба за няколко часа. Заплатите понякога се изплащат на части и все няма достъчно пари. Дори и за евтин скенер за търговските, който се мъкнеха при нас за сканиране и много дразнеха Ведрин. Текучество голямо няма, но все някой има рожден ден и се дават по 5 лв всеки месец - накрая се оказа че съм дал повече от колкото колегите събраха за мен. Според мен работата в Нойзи е удобна за временно решение. За кандидатите - постарайте се да си договорите добре стартовата заплата понеже баш началничката има система за увеличение не повече от 15% на даден период - в моя случай първия месец и деветия-десетия, което беше крайно не задоволително спрямо средните възнаграждения. Издействате си и фалшив пропуск за паркинга от Ицо в 2D отдела понеже пенсията на бариерата ще ви иска левче за паркинга.