ЕТ Елфи /img/frontend/nomap.png"

Какво мога повече да кажа? Който се е излъгал да започне работа, вижда и се чуди как да напусне! Ниско заплащане - 250лв. Осигуровките - на 4 часа, а работиш по 9 - 10 часа. Постоянни крясъци от страна на Венета (шефката). Не може да се работи!

Днес напускат 5 диспечерки. Всички вкупом. И как няма да напуснат, като работят по 8-9 часа, а ги осигуряват на 4 часа!!! Изобщо не си мислете, че може да работите нормално в тази фирма. Рекламната им дизайнерка даже не е чувала за настолна издателска система! На въпроса "Работиш ли с QuarkXPress" отговаря "Какво е това?". Изобщо мижи да те лажем!

Това е първият "частник" при който работя!Съкрушена?...Ужасена съм...Закотвиха ме на някакво минимално заплащане, пробният срок отдавна премина, но тук са на принципа "На портала чакат много..." Колкото по се усъвършенстваш, толкова по ставаш човек за всичко, удобен някакси. Главата ти може бръмчи от работа, но трябва да оставиш всички и да търчиш до близката аптека и да купиш тампони за шефката. Не дай боже да не си й направил комплимент за новите кожени одежди и го отнасяш на мига. Свободно време при наличието на монтирани в офиса камери просто няма, забравете! Яде се на крак! За да просперираш, да пораснеш в службата трябва да присъстваш на всеки банкет, организиран от прищевките на шефката. Да си съпричастен с идеята й да има любовник и твърдо да я подкрепяш в простотията й. Офисът се намира в наследствен апартамент. Водата в тоалетното казанче ... налива се ръчно, по-икономично е така! Все пак шефа кара джип за 70 бона! Мъча се да стоя над нещата, но нещото, което най-много ме дразни е липсата на организация в офиса! Тук думата срок и физическа възможност нямат своята стойност. В един момент главата ти се завърта и се чустваш като в безтегловност...На такава фирма трябва да теглиш една огромна, черна черта!

А защо не кажеш и за постоянните скандали между шефката ..... и шефа ......? Само да се засекат в офиса и започват да си крещят така, сякаш всеки момент ще се изколят! Онази го псува, а той навежда глава! А ако знае, че тя ходи с кого ли не, не зная, как ще реагира! Да не говоря за онзи бизнесмен, че...

Моля ви, не работете в тази фирма!
Заплащане - 180-300лв. 300лв вземат само някои и то в изключителни случаи.
Уважение - няма! Шефката е абсолютно ограничена! Изживява още ученическите си години!
Привилегии - няма! Просто няма! Дори автомат за минерална вода няма в офиса! Кафе се купува от барчетата по улицата.
Фирмена сигурност - няма!
Работа/свободно време: Договорите се сключват за работа на 4 часа, а се работи по 10-12 часа. Осигуряват те на половин работен ден, а работиш по 10 часа!
Потенсиал за развитие: Какво ти развитие!? Те гледат само как да си купят по-голям джип (последният им струва 70 хил.лв.), а за персонала - нищо!
Местоположение: Извън центъра, в наследствен апартамент.
Колеги: Абсолютно тъпи таксиметрови шофьори, които не знаят дори номерата на колите си. Или ограничени офис бачкаторки, които освен да мелят клюки или да прекланят глави пред шефовете, нищо друго не могат. Ако можеха, нямаше да работят там!
Работна среда: Малки помещения, пълни с хора. Видео-камери, които те следят навсякъде, а всичко се наблюдава от "шефката" ........ Ако види, че сядаш за малко, веднага идва, за да разбере, защо.