Рила Стил ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Рила Стил ЕООД

Казвам се Млданека Петрова и работех като главен счетоводител във фирма " Рила стил " ЕООД в продължение на година. Наложи се да освободя позицията си във фирмата, подари изцяло лични причини и ангажименти. Това , което мога да кажа като цяло е , че съжалявам че се напускам тази фирма, защото за мен беше удоволствие да работя в и за "Рила стил". Преди всичко желая да благодаря на собственика и управител на фирмата - г-н Рауф Ахундов - за възможността да работя за него и в неговата фирма. Това е един изключително интелигентен и възпитан човек, оптимист,  Чужденец, който е избрал да живее в България и да развива бизнеса си в нашата държава, да дава работа и заплати на нас българите и да прави всичко по силите си , за да поддържа и развива една от най-старите фирми в България , която има късмета да съществуват и до днес, благодатение на неговата лична помощ и воля! България и българите са неблагодарни  хора в своя ген, вечно оплакващи се и вечно оплюващи и пречещи на ближния, който се опитва да създава и да гради нещо. Ако всички чужди инвеститори и   частни бизнесмени ( като г-н Ахундов) решат да се оттеглят от българския пазар, какво ще се случи с всички българи тогава? Държавата ли ще се погрижи за вас?! Българите трябва да променят манталитета си - да бъдат работливи и да бъдат коректни и благодарни. Срещат се и стойностни хора, и аз имах удоволствието да работя в точно такива хора в "Рила стил"!
Относно бившия служител ,написал коменатарс и по-долу - Костадин -
Този човек беше поканен на интервю и назначен на работа като  шофьор. В рамките на 3 дни, беше изпратен в командировка , беше му платен хотел в провинцията на стойнсот 40 лв, беше му купуван обяд с личните средства на управителя на фирмата, както и му бе платен командиорвъчен на ръка - в размер на 100 лв.!!! Като капак на всичко това, Костадин получи в рамките на 3 дни - 2 акта от КАТ за превишена скорост, придружени със снимки. Двата акта са на стойнсот над 100 лв, който не са удържани от заплатата на Костадин , а са платени от фирмата!!! След освобождаването на Костадин  поради лошо изпълнение на длъжността "шофьор" за която е нает, на Костадин са изплатени всички работни дни във фирмата.
Държа да отбележа, че коментирането и  ИЗНАСЯНЕТО на фирмена информация в публичното пространство и уронването на авторитета на фирмата, както и злословенето и уронването на авторитета на личност в общественото пространство е ПОДСЪДИМО!!!
Коментара на Костадин по-долу е некоректен, неверен като информация  и подсъдим!

Това е най-измисленият работодател. Работих като личен шофьор на Рауф Ахундов-собственикът на Рила Стил.... Нямам думи.

Този човек иска да си промени имиджа, който си е създал през годините, а именно имидж на непочтен бизнесмен и човек с лоши обноски, арогантен и пр., но не виждам как това би се случило. Пътувахме до Варна и за мен, като личен шофьор, бе резервирал хотел, в който отсядат крайно изпаднали посетители на града, които нямат пари за закуска.

По път за Варна, за да не "похарчи пари" се хранехме по бензиностанции...

Така, работейки близо до Ахундов, разбрах що за човек е и защо бизнесът му е затънал-от 300 човека предприятие в София, сега има само счетоводител, пазач, нещо като шофьор, който върши всичко, дизайнерка и самият Рауф Ахундов.

Оказа се, че ме бе наел на работа, за да му работя без пари 3 дни, защото другият шофьор не можел да пътува. За 3 работа ми плати 35лв.

В момента разпродава автопарка си, за да може да работи....

Здравейте и от мен. Аз работих с въпросната колежка "Розова", но нещата не седяха въобще така както ги описва тя. Да наитина пробва да ушие,но беше 1 модел който тя няколко пъти не успя да направи, както трябваше. Също така съсипа 10 метра плат на стойност 15 евро метъра при свойте проби да направи конструкция на каквото и да било. Не мога да повярвам, че можеш да оплюеш човека който те храни толкова време дори и по време на криза намира средства, дори когато няма приходи. При положение,че е наследил фирмата с огромни дългове и все пак е успял да я запази.

направо съм бясна на тази фирма ,,напускам ,,как можаха да ни оставят за коледа и нова година без заплати ,,от ноември месец само ни лъжат за заплати ,,скриха се управата направо инспекцията за труда да се оправя с тях ,,нямам думи за тазаи фирма хората работят по цял ден дори извънредно ,,не почвайте там фирмата  е пълна нула

Не съм работила в тази фирма но негативизъм от стари служители си е присъщ за българина, като цяло както по новините казват пълно е с хейтъри :)))). Искам да споделя за един коментар който е по надолу от преди няколко години относно работата като време. От фирмите който съм работила мога да ви кажа че навсякъде шефовете са прави и викат по служителите си за работното време минимум 10 часа. Не знам при вас как е дами и господа но знам едно Българина е мързелив ако може да работи 4 часа и да взима 2000 лв екстра. На запад работните смени на доста места са по 12 часа в частните браншове. Цялата ни държава е така безработица, но тази безработица ние си я правим с нашия мързел.

Аз бих казала, че дрехите са доста качествени и стилни, имам палто на 3 години което не е мръднало, незнам за фирмата но се радвам че я има да прави такива дрехи, а този сайт като гледам винаги има почти за всички фирми оплаквания да не би хубавите пожелания да не се побликуват :)?
бивши служители винаги ще са против дадените фирми дали е тази или друга това е закона на българина, стига ярост и гледайте напред

Това е фирма, която незаслужава вниманието, знанията и опита на никой!

Мили мои колеги Моделиер-конструктори, искам да споделя своя опит и преживелици в Рила Стил - една фирма с много история, но за съжаление - с лоша история в последните години. Оказа се, че всичко написано е вярно. Гледах обявата за Моделиер-конструктор от 1 година в джобс.бг и реших да пробвам. След като направих кройка по тяхно желание, бях удобрена и ми дадоха да направя втора. После трета, четвърта и т.н. докато сама не осъзнах, че те не търсят човек, който да назначат, а просто някой, който да помага в разработването на кройките за предстоящата колекция. Бяхме няколко "одобрени" кандидати и след мен останаха още надяващи се. Смешно ми е колко наивно постъпих. Все още не са назначили никой. Ако не цените времето и труда си, пробвайте! Но не очаквайте да ви платят, нито да ви назначат.
Съветът ми е - Не си губете времето!

Хора,не си го причинявайте!Не си заслужава!Фирмата се крепи на стара слава от соца.Намират се на Женският пазар,а сградата е меко казано пред разпадане.

Върти се една обява за шофьор от 6-7м. с промеждутъци от 20 тина дни!!Явно всичко което се пише за тази фирма е вярно.Благодаря на хората за информацията.Похвално е да се споделят тези неща има доста разпищолели се рободатели използвайки безработицата,гаврейки се с хората.То се е видяло че държавата хич не им пука за лектората,та ние ако не си помагаме не виждам вече кой?????