Ефи-КДТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ефи-КДТ ЕООД

Искам да Благодаря на всички служители потърпевши от тази фирма, че споделихте мнението си тук!
Имах намерение да кандидатствам в тази фирма , но след прочетеното тук - бягам с 200-а :)))

Иее хора вие ме пребихте  2 дни значи на вятъра са заминали . Днес си оговарях в кои раион щте брамчъ да зарибявам и си викам да видя ко пише в нета за тая дама . Явно утре ще я видя за последно ! :D

За мое огромно съжаление не ми е толкова богат речника за да мога да изкажа разочарованието си от липсата на желание за работа,развитие на бизнеса и отношение към хората с които се работи в тази доста мизерничка фирмичка.Мога само да посъветвам кандидатите за работа да подминават най-малко с 300км.обявите за работа от тези смешници.Не очаквайте нито уважение,нито разбиране и помощ за решаване на проблемите,ното пари за положения от вас труд освен ако не сте загубили себеуважениети си и ви се работи за мерси но няма кой да ви го каже.Успех!

Във ЕФИ-КДТ работих няколко месеца. За това време от г-жа Тричкова получих 200-300 лв., които са много далече от уговореното. От работещите там разбрах, че това е система от години, а напуснеш ли се прощаваш с всичко, което ти дължи. Тази госпожа явно има усещането, че всички са "длъжни" да й работят без пари, само защото е "благоволила" да ги назначи на работа.
Призовавам всички, излъгани от г-жа Лилия Тричкова, фактически управител на ЕФИ-КДТ ЕООД, тъй като по документи управител е г-н Кирил Тачев, с който са като гърнето и похлупака, да се съберем и посетим заедно с искане за издължаване. Бих предложил и да заведем екип на "Господари на ефира", за да може всички да видят една "преуспяваща бизнесменка", както и "перфектния" сладкарски цех, от който излизат торти и сладки за магазините и ресторантите. В цеха не е правен ремонт от сътворението на света, оборудването е от средата на миналия век, а за разхождащите се гадини никой не се притеснява. Това е така, защото госпожата редовно раздава торти в съответните служби, за да не я притесняват. В днешно време явно така се прави бизнес, да му мислщт потребителите! Вече е време да се спират такива самозабравили се фирмаджии. Помогнете това да се случи!

Дори и не си помисляйте да работите в тази фирма! ЕФИ-КДТ е фирма пиявица. Изсмуква всички сили на работещите в нея, без да дава нищо от себе си? "Великата" бизнесдама, вживяла се в ролята на управител на фирмата не е плащала заплати от месец май. Г-жа Тричкова е толкова отдадена на бизнес делата си , че редовно не преценява личните си разходи, които многократно надвишават служебните приходи, от които би трябвало да отделя за заплати.  Всеки има право да живее както иска, но не на гърба на другите. Тъй като е и "професионален" организатор, истеричните крясъци и унижаващите обиди са нормалното отношение на Управител към работник. Ако още се чудите дали има още хора в тази фирма, да - има. Нещастни работнички, които се самозалъгват, че търпейки гаврите и подигравките, ще дочакат поне част от полагащите им се пари. Не ставайте част от стадото!

imax namerenieto da xodia na interviu v tazi firma:)blagodariua na vsi4ki 4e mi otvorixa o4ite ot rano,v bg ima i e palno s takiva psevdoupraviteli i 6efove koito misliat 4e sveta e texen i sa nai velikite:)blagodaria na vsi4ki,imaite v predvid 4e e polezno tova koeto pishete:)

Не пиша съвсем по темата, но моля ви не трийте това мнение ... отнася се поне косвено до фирмата!
Днес имах лошия късмет да реша да си купя чийз кейк произведен от въпросната фирма - не съм и предполагал, че е възможно да се създаде подобен "продукт" - съставен от безвкусни консистенции, които тялото ми инстинктивно изплю още щом ги сложих в устата си. Който има смелост може да пробва сам ...
Срокът на годност не беше изтекъл, а на посочения телефон на фирмата на опаковката чух само съобщението "избрали сте несъществуващ номер" ....
Това е за тази "фирма" - наистина не бях пробва нещо по-ужасно ...

Iskate da znaete kakvo e da rabotite v EFI KDT - shte vi kaja, ujasno. Povedenieto na shefkata granichi sas shizofrenia, kreshti, obijda niama uvajenie kam vas ne kato lichnost kamo li kato slujitel. Kogato iskate neshto shte se naloji da chakate dosta dalgo otvan pred vratata i da se nadiavate da se setiat che sashtestvuvate. Zaplashtaneto razbira se niama nishto obshto s tova koeto sa vi obeshtali i se molete da go poluchite navreme, misiata nevazmojna, shte ima da chakate. E sled mesec dva zakasnenie moje i da vi ogree. Az lichno predpochetoh da se varna na rabota vav fantastiko no da ne ostavam tam.

Аз ходих на интервю там и бях потресена от мрасотията и мизерията в тази фирма, а собственичката се даржа изключително арогантно и надменно, което най-малкото не е професионално. Разбира се това беше парва и последна наша среща.

Да Ви обясня как се работи в Ефи-КДТ. Това е бившата фирма "Канея", но основни хора са избягали и отнесли името със себе си, та сега е Ефи. Ще цитирам колеги: "качественото е избягало от некачественото". Та там се работи до 20 часа, защото преди 18.30 няма шанс да се срешнете с шефката. Всичко се случва с такава скорост, че спирането на времето е нищо. 5минути се равняват на час и половина-два. Крещи се по Вас, а мениджърския подход за стимулиране на персонала се изразява в глоби. Съвременните методи на мениджмънт са непознати, защото собственичката никога не ги е чела, та камо ли учила. Трябва да вършите всичко, защото ако не го свършите Вие, подчинените Ви няма да го свършат и ще бъдете глобени или уволнени. Виновните не могат да бъдат уволнени, защото са "рода". Това, което ще Ви трябва да си свършите работата още не е изработено, а да го получите ще почакате. Още като отидете на интервю забележете от къде се носят столовете и в какво състояние са - това ще Ви проговори много за фирмата. (След мнението може и да купят нови). Заплатата за януари ще получите в началото на март, ако въобще получите това, за което сте се договорили, ако не по договор. (Договорите и осигуровките са върху праговете). Работа ще имате много, но не тази, която трябва да вършите, а задачи, които Ви затрупват и не са ваша работа, но на шефката не бива да се отказва. Колегите са супер, но това с нищо не Ви помага. Та ако Ви се работи в такава обстановка - моля, заповядайте. Единсвеното свясно нещо освен колегите е шефа, но той само се води собственик, реално управлява жена му. С това ще завърша, а Вие дерзайте и мислете, преди да Ви обещаят звездите, а видите само мрак.