Галчев Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

Галчев Холдинг АД

Супер измамници,бяха ми обещали след 3 мес.увеличение, познайте дали се случи. През април ме водеха не платена отпуска без да знам, без да съм подписвал молба. Затова, че започваш да взимаш заплата след 2-рия месец какво да кажа... За парите под масата или както казвам "на опашката за хляб" същото, осигуровките са на мин. или макс на 1000лв,но не и на парите които взимаш.
Хора моля ви, ако не ви е крайно належащо, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!

Пълни мърши и мошеници .Някакъв комплексар ти провежда интервюто и ти казва взимаш аплата чак на 60 ден за предния месец това е неззаконно мърши

5години работих при тях .... ТРАГЕДИЯ
Няма елементарни трудови условия, техническият екип е абсолютно неадекватен. Постоянни опити за намаляне или забавяне на заплата.
Последните 6м хората панически се изнасят
В една от базите им имаше 50 човека персонал с ЕДНА тоалетна ЕДНА мивка и БЕЗ съблекалния
В момента там има 10 работника и 7 НЕАДЕКВАТНИ тех.
ръководителя

Здравейте, видях, че са пуснали обява за оперативен счетоводител.Интересува ме как е в този отдел като цяло-атмосфера, възможност за развитие, заплащане, екип, условия? Благодаря на отзовалите се.

Некоректно отношение спрямо заплащане-обещаваха едно а получавах съвсем друго-всмисъл-много по малко.Изработените от мен часове и дежурства бяха много,а получих заплащане за 1/3 от изработеното.Взимах пари назаем за да ходя да работя в тази фирма без пари.Потърсих си парите но не ми бяха изплатени.Ще си ги търся по законен ред-съд,прокуратура,инспекция по труда и т.н.Също така ще запозная и Господари на ефира с моят проблем.Ако го чете някои от фирмата,ще се сети кои съм и знаят как да се свържат с мен,аз ги търсих достатъчно.Сега аз ще се гавря с тях.

Моля, поканихаме на интервю във въпросната фирма прочетох доста негативни мнения.Сега незнам какво да правя въобще да си губя ли времето (че и тяхното) и разходи за пътуване !!! Ако някой има наблюдения за обекта Велинград нека сподели.

Бях на работа като геодезист в Галчев инженеринг груп през лятото на 2011г като геодезист на магистрала Тракия. За фирмата мога да кажа, че липсват абсолютно всякакви квалифицирани и знаещи хора на ръководни постове. Много хаос, забавяне на заплатите с повече от 3 месеца, оправдават се с кризата. Обещават ти пари под масата само и само да започнеш при тях, а след това ако напуснеш изобщо не чакай да ти платят тези пари. Много надменност и некоректно отношение към знаещите и можещи служители. Бих препоръчал да не започвате работа в тази фирма или ако започнете не се съгласявайте на пари "под масата", защото накрая ще изгорите много сериозно. Лично аз изгорях с над 2000 лева!!!!!!!!!

Здравейте,скоро бях на интервю във въпросния холдинг. Интервюиращият - Изпълнителен Директор се държеше адски надменно и пренебрежително,както към трудовия ми опит ,така и към мен самата. Големи изисквания и некоректно отношение!!!

Много готина фирма! - взамисъл
Зле като изпълнение:Недопустими пропуски на технически ръководен персонал. Липса на информация и кординация на деиствията между отделите.
Многобройни престоии поради липса на материали е следствие на неорганизираността на преките технически ръководители.
Хаусът и напражението при работа е породено от несъгласуваност между отделите и липса на технологично време за изпълнението на дадена работа.
Това води до напрежение между оделните работници,липса на нормална среда на работа, в следствие на което количеството и качеството на извършената работа е под всякаква критика.
Формирането на работната заплата е пряко обвързана с количесто и качество,вследствие на което месечната заплата е малка.
Разхищението на материали е не описуемо (В друга фирма това на съм го виждал), и тех. ръководители нехаят.
Умните и кадърни колеги напуснаха, останаха п............
В условия на финансова криза не значи че трябва да се съкращават само работници!

Добро място за работа - беше поне. Напуснах преди кризата малко и бяха много коректни към мен. Високи осигуровки, редовно заплащане, заплащане на пълната отпуска на реалната заплата, семинари, новогодишни премии... какво повече може да иска човек? Разбира се, има откачалки, като навсякъде. Галчев е голям веселяк и много естествен към хората си. Дано кризата не се отрази много на тази хубава фирма.