Лесоцентър ООД /img/frontend/nomap.png"

Лесоцентър ООД

Ако сте хора уважаващи себе си,БЯГАЙТЕ колкото се може по-далече от тази така наречена "фирмичка" !!!

Не знам защо оплювате тази фирма. Мога да кажа само, че коректни фирми като Лесоцентър са много малко на пазара на труда. Това че въпросната дама  " морска птичка"  не е имала късмет на интервюто е друг въпрос. Никой не Ви е виновен че бързате незнайно за къде. След като интервюиращите са били заети в момента, защо не изчакахте малко. Мен като ме интервюираха, също се наложи да изчакам около час и това не ме притесни.
    Това е фирма, която дава възможност на всеки един, независимо дали е упражнявал професията или не, да покаже възможностите си. Според мен всички лоши мнения, които чета, са на някаква лична основа.
   Аз съм вече бивш служител на тази фирма по причини, зависещи само и единствено от мен самият и честно казано, нямам никакви лоши впечатления за фирмата или за ръководството и.

Наистина некоректни работодатели! Обахте се за интервю и определихте час, а след като дойдох били сте заети. Уважавайте бъдещите и настоящите си служители, за да имате успехи. Бъдете коректни и се обадете да не се разкарваме до това усойно място. Хора не се лъжете да кандидаствате тук, само пускат обявите за да се отчете че наемат персонал, а назначават САМО СВОИ ХОРА. Не си губете времето и парични средства да отидете до там.

Да сте живи и здрави господа У-правители.Радвам се че минах през вашата школа и натрупах ценен опит.Все пак е добре да има такива образувания като вашето  наречено "Лесоцентър", за да си казва човек - "Ето в такава фирма не трябва да работя".Благодаря ви от все сърце и не се престаравайте да изтриете и това мнение - все пак ви правя комплимент!

Всичко в тази фирма върви към провал .Успех на всички които се спасиха от тази мафия.

Евала \"Гневен\",най-накрая човек на който му стиска да опише реалното сътояние на тази смешка наречена \"Лесоцентър\".Както сам знаеш всички работещи в момента четат с удоволствие нашите коментари, но къде поради страх, къде поради безгръбначност се възмущават привидно външно.Лошото е че ако продължават да си заравят главата в пясъка с мисълта че са много ценени и без тях не може, ще останат дълбоко излъгани.Отново повтарям, който има поне малко останало самоуважение след терапията на \"Мениджърите\", както и малко мозък ще си търси нормална работа.Антифирмата просто има късмет че безработицата се увеличава,иначе отдавна да са останали двамцата да си гукат колко са умни и можещи.

Рано или късно \"Мениджмънта\" си казва думата, а тя в случая е ФАЛИТ! Може би няма да фалират, но некадърното управление ще ги закопае до минимума. Главната задача на Мениджъра е да създаде работещ екип, който да носи приходи на фирмата, това се знае и от първолаците.Гордостта на управляващите обаче,май им пречи да видят недоносчето което са създали.Екип от плужеци и доносници не е екип,това е блато, което би задушило всеки с малко мозък, излъгал се да го вземат на работа.Когато има риба в морето всеки хваща,когато намалее-тогава идва ролята на екипа и Мениджъра, а такива няма.Статуквото няма да се промени,просто защото е изгодно в този си вид за някои хора.Безкрайно съм щастлив,че не се занимавам с тази антифирма.

Заплащането е средно, приказките за бонуси са чести, но престават да оказват влияние след първите 6 месеца, защото осъзнавате че са само приказки.Уважението е на много ниско ниво или просто няма такова.Привилегиите са нулеви, дори засрамващи за служителите. Относно фирмената сигурност-с този мениджмънт за никъде.Съотношението работа/свободно време е сравнително добро, но не за всички.Потенциала е като фирмената сигурност. КОЛЕГИТЕ-няма екип, всеки се оправя както може,прецаква другия и съответно си получава полагаемото, защото това се толерира и насърчава най-много в тази фирма! Търсят се предимно безгръбначни! Работната среда е наситена с камери,микрофончета и много ушички с болни амбиции.