Телебилд ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, ж.к. ОВЧА КУПЕЛ ул. БОРЯНА 62&markers=София, Овча купел, ж.к. ОВЧА КУПЕЛ ул. БОРЯНА 62

Телебилд ООД

През 2003 година ръководих обект в Хамбург на господин Атарян,,,,всичо,което бе обещал-по договр с бригадата го изплати-квартири,осигуровки,транспорт,заплати.
Точност,коректност-това се търси от гурбетчиите,,,но не всички фирми са коректни в Б-я,за съжаление,,,

Нищо от това което е написал, колегата не е вярно. В момента работя в Телебилд и мога да каже, че фирмата е на европейско ниво (работил съм в същата сфера в чужбина). Отношението от страна на ръководство и колеги е много добро, винаги са отзивчиви. Наистина има извънреден труд (пожелание), но това не остава незабелязано от ръководството, заплащането е над средното за страната и според това кой каква работа върши. Ти като си стоял по цял ден с ръце в джобовете колко искаш да взимаш ?

Мнението ми за фирмата е доста отрицателно. Като големи минуси подчертавам осигуряването на ниска заплата, неплатен инзвънреден труд, липса на всякакви опити за тимбилдинг, неприятното отношение на Христо Андонов (собственика), липсата на елементарно техническо оборудване. От бивш работник издържал 3 месеца .