Мебел дизайн /img/frontend/nomap.png"

Мебел дизайн

Мебел Дизайн- Пловдив. Абсолютно некоректна фирма! Лъжат нагло клиентите си, не доставят поръчаната стока, не връщат даденото капаро, не вдигат телефоните и се крият!!! Не пазарувайте от там.

Сравнително добра работна среда, отличен колектив. Много създадени спънки в работния процес. 8-12 часов работен ден с удобна почивка по уговорка. Абсолютно некоректно плащане, ниска заплата и бавене на заплатата с месеци.

Хубава фирма на външен вид,но заплатите са малки.Ако съм човек,който се идържа сам 380лв немогат да стигнат за нищо.Дядо ми като пенсионер зима 560 лв,еми нормално е поне 500 лв да ти е заплатата на такова място,защото се пак вършиш тешката работа общ работник,а да не говори, че разбирам не се плаща винаги на време.По някога се работи събота и неделия заплаща се като изванреден труд но пак не е достатъчно.Няма какво да ви кажа повече лоша работа.

олеле по дезорентирана фирма няма думи думи и нищо насреща е надявам се до няколко дни вече да не съм тук аре на всички чао

Използват те, по -скоро експлоатират. Различат се нивата на заплатите мениджъри - продавачки, но компетенциите и на едните и на другите са еднакви.?!!?!! Отидоха си компетентни хора, не са плаща всичко, осигуровки на минимума, а работата е много - понякога в събота и в неделя.