New Yorker /img/frontend/nomap.png"

А можи ли някой да ми даде телефон за контакт с тези магазини New Yorker. Благодаря предварително.

Най-накрая някой да има смелостта да говори! Поздравявам те и напълно теподкрепям "surender"!

За професиналните си отношения с  фирма Ню Йоркър мога да кажа ,че като цяло харесвам фирмата,но в никакъв случай българският мениджмънт,защото  се няма ни най-малка представа за това.
Хора,които иснат и дават всичко от себе си в работата и работят или ще работят в тази фирма да не очакват каквото и да е поощрение или каквато и да е проява на благодарност и признание от страна на висшестоящият български мениджмънт за добре свършената от тях работа,а точно обратното - роптаене и вечно недоволство - тактика чиято цел е уж да "мотивира"екипа да работи и да не се отпуска :)
Заплащането е много под критично!Овъртайм - колкото иснаш - не се заплаща във вид на пари а се взимапод формата на почивки. Хубавото е,че те осигурявят върху това, което получаваш.Обещаното на интервюто в началото не съответства на реалните условия  в последствие.Не се говори по телефона по време на работа(изобщо не го носиш в себе си!),не можеш и да поседнеш ако се измориш - чакаш си почивката! и други такива....
Важно е да се знае,че "нямя незаменими хора" е девиза на фирмата!Когато не им отърваш веднага се отървават от тебе!
Успех, търпение и здрави нерви на тези,които са решили да се пробват!

Кажете нещо за магазина им в Бургас? Май нещата куцат там, а чух, че имало свободни позиции и ми се иска да си подам документите. Ще ми помогне малко вътершна информация, моля.

Здравейте, аз искам да помоля за мнението на някой от управителите на филиали "New Yorker", тъй като имено тази позиция ме интересува, но нямам никаква представа какви са условията за това ниво. Работи ли се много "овър тайм", регламентирано ли е заплащането на 100% или осигуровките са в/у някакво базово ниво, каква е ангажираността и дали се очаква от управителите да изнасят основното натоварване в магазина...имам горчив опит от работа на подобна позиция в друга голяма верига модни магазини и не бих желала да се прехвърлям от една съсипваща работа на друга такава. Аз лично много харесвам "New Yorker" от гледната точка на клиент и не ми се иска да си разваля мнението. Ако обаче фирмата е на ниво и отношението към кадрите е коректно и човешко, аз съм мотивирана и с голямо желание бих работила за тях. Ще очаквам вашите мнения и препоръки :) Благодаря!!!

ЗДравейте,искам да попитам дали някой знае как се работи като цяло в административния им отдел.Предложиха ми работа и се чудя дали да приема. Позицията е личен състав-осигуровки,заплати и прочие. Моля, споделете мнение.

Не знам нищо за условията на работа в New Yorker, но този магазин много ми харесва и дрехите..с една дума всичко! Колкото и много работа да има там, щом отиваш с удоволствие трудно няма..:) Бих работила с голямо удоволствие,но не търсят персонал за сега :(

Напускащите могат да кажат. Определено New Yorker не е за хора без кураж в себе си, без адекватно становище и без амбиция за доказване. А за да го имаш трябва да се докажеш. Немислите ли?

след като всичко е толкова невероятно , защо толкова много хора напуснаха ???

Служител съм във тази фирма,и мога да ви кажа че съм ПОВЕЧЕ от доволна.Парите си струват,колегите са страхотни и шефките ми също.Работата найстина е доста,но нали за това ви плащат.Ако си мислите че можете да ходите на работа само да ви мине работното време,то не сте за тази фирма.