New Yorker /img/frontend/nomap.png"

Пичове ето как можете да си докарате странични доходи от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018
Аз си докарвам до 1BTC на всеки 6 месеца.

Като бивш служител мога да кажа много неща, но мястото няма да ми стигне. Работих в един от филиалите в София. Минусите са доста:
- непрофесионално поведение от управителката и регионалната мениджърка, което е недопустимо.
- при лоши ревизии те обвиняват, че крадеш, дори настояват да те изпратят на детектор на лъжата.
- работата е изключително натоварена. Забравете за обещаните пет на два работни дни. Понякога работиш по десет дни без почивка, че и на повече от осем часа.
- масов недостиг на кадри, постоянно се сменят.
- викат те извънредно на работа в уж почивните ти дни (не дай си Боже да откажеш - вдигат ти луд скандал).
- ако липсват хора да работят, забрави за отпуска. Освен ако не си вземеш болничен, отпуска можеш да не видиш и цяла година. А ако случайно си вземеш болничен, то има вероятност да получиш забележка за това.
- ниски заплати, дори понякога прекалено ниски
- никакви бонуси
- на ревизия може да откарате дори над 20 часа на крак и то без никаква почивка (храните се на крак).
- работите като роби.
- лично отношение към всеки от страна на управителката и регионалната мениджърка. Тежко ти, ако не им се подмазваш.

Плюсове:
- готини колеги в повечето случаи.

Като бивша служителка в Стара Загора,мога да кажа само едно - НИКОГА не започвайте работа там !
Работата е неспирна (най-заетия магазин в този МОЛ),с почти минимална работна заплата (минималната в този МОЛ).

Жалка "картинка". Забравете за организирането на планове в живота си, в личен план.
Кокошарник, пълен с квачки, а недай си боже да не сте някоя кранта, цвилеща за всички клюки.. Ако се окаже, че не сте, то не ставате за колектива и ви считат за човек с не добре развит интелект..

Изобщо не стъпвайте там и не си губете времето.Фирмата е толкова западнала и се контролира изцяло от хора,които изобщо не са наясно какво и как се прави,но пък типично Българско.Работи се много,а парите са направо нищожни за всичките длъжности,които заемаш едновременно дори задните части да си обършеш с тях не става.Роднински и семейни връзки да искаш както са казали някои хора тук.По главните си вирят носовете ,а не знаят дори един чужд език.Двуличие и лицемерие хвърчи от като влезеш,че дори и след като напуснеш.Половината си мислят,че са собственици,а са просто пешки.Труда е загуба на време и енергия навсякъде можете да искарате тези пари че и без реално да работите.Минавате покрай една подпираща се сервитьорка,която си цъка на телефона и си давате сметка че с бакшиша си вади повече от надника за деня в тази фирма и си давате сметка,че отивате сте касиер,складов работник,че и какво ли още не да лазите по земята да обирате дрехи и закачалки само защото никой не си е мръднал пръста да създаде някакви правила..но пъл какви правила за парцали за 5лева?!Ако пък случайно се объркате и започнете работа там още преди сами да се освестите малкото свестни хорица,които влизат в магазина ще идват при вас със съжалитенел поглед и думите “вие наистина ли правите това” “управителя как го допуска” “това включва ли се в договора ви” “работата тук явно е доста зле”.понеже и някои от клиентите забелязват мизерията и все пак ще се съвземете от ужасът наречен New yorker щастието ви ще бъде на една молба за напускане разстояние.

Бих препоръчал фирмата за кандидати, които имат само средно образование и на такива, които в момента учат висше.

Не си струва на образовани хора да започват работа в Ню Йоркър, тъй като няма да видите никакво професионално развитие. Креативността ще ви се забрани и ще бъдете обучавани като в казармата. Всяко едно нещо, което правите ще се наблюдава под лупа и ще ви се правят постоянно забележки да го правите, както е написано в наръчника на микро мениджърите.

Заплащането е отлично (като изклювим София) спрямо длъжностната характеристика, но нека не забравяме, че такава никога не се спазва в България. Накрая излиза, че правите длъжностите на още 3ма, а ви се плаща само за 40-45% от нещата, които вършите.

Не разчитайте да сте мотивирани и да се чувствате пълноценни от работата. За бъдещите кандидати - започнете на 4 часа и си намерете допълнителна работа, такава която да ви кара да се гордеете със себе си. Работете по професията си и се реализирайте.

Не взимайте на сериозно работата там, а я гледайте като side job.

Фирмата е страхотна. Колегите също. Всеки месец заплатата се получава в началото на месеца и във фишовете е описано абсолютно всичко. За всеки служител има много бонуси и привилегии. Работата е много натоварваща и изморителна и определено не е за всеки. 90% от клиентите се заяждат и гледат да се правят на много велики въпреки, че накрая купуват тениски на 5,90. Като цяло работата е много добре платена и доставя удоволствие със сигурност!

Внимавайте с тези магазини! Продават дефектни стоки след, което не приемат рекламации и казват, че вие сте повредили стоката!

Фирмата не е лоша но има над какво да работи за да се усъвършенства

Фирмата е страхотна дава голям шанс и старт в живота напред .Страхотно училище от което може да научиш много.Да се изградиш като личност.Научава те да се справяш с доста ситуации. Аз лично бих искала да кажа че,управителката Нина Николова не е психично болна .Не смятам че винаги е била права ,за мен тя е човек който спазва принципите си ,не изневерява нито на тях и защитава интереса на фирмата .За съжаление човекът който е написаш коментара преди мен сигурно са го уволнили защото не става или е хванат да краде и сега тук си изкарва яда,което е грозно и абсолютно недостойно.Фирмата има доста кусури,но не е за хора който ги марзи,крият се от работа или желаят цял ден да работят в фейсбук