СТРОИТЕЛ-ВД ООД /img/frontend/nomap.png"

СТРОИТЕЛ-ВД ООД

Аз съм настоящ служител на фирмата и мога да кажа , че фирмата не беше никак лоша преди време......Но от известно време насам и към настоящия момент мога да кажа че положението във фирмата е нетърпимо.Заплащането е на ниво , но заплата никой не знае кога можеш да получиш.Изискванията към работника са почти гестаповски.Но се чува също и за намаляне на заплатите.За сметка на това от теб се изисква задължително да работиш извънаредно след работно време , в почивни дни и по празници.Техническите ръководители са по скоро нацистки надзиратели отколкото професионалисти.За най- малка грешка са готови да те глобят 50 лв. в наи добрия случай или просто те изгонват.Не можеш да говориш по телефона без значение дали е спешно , да не говорим ако направиш грешката да запалиш цигара през работно време.Някои обекти приличат по скоро на затвор отколкото на строителна площадка.Мисля , че не е нормално да вършиш работата си в атмосфера на напрежение и страх и мисля че фирма с такава политика няма бъдеще.И въпреки тежката обстановка на икономическа криза , единственото решение за мен е да намеря каквато и да е работа ,била тя и на по ниско заплащане само да не съм повече в тази абсурдна фирма.

Ако ви се работи и да ви плащат с по 3 месеца закъснение на заплатите елата в Строител ВД ООД.А може и въобще да не ви ги платят !!!!!

Попитаите някои които познавате добре и които работи в тази фирма какво е положението във фирмата и след това си направете сметката дали да започнете работа там......

Моля някой да даде инфо за тази фирма и по-спец.за счетоводството им.Повод за това е поредната им обява за работа .Мерси предварително.