СТРОИТЕЛ-ВД ООД /img/frontend/nomap.png"

СТРОИТЕЛ-ВД ООД

Г-н Драгов пак дължите две заплати на работниците и служителите си, а вече тече и трети месец. Докога ще ги лъжете, нали за Вас кризата вече беше минала, поне по Ваши предишни изказвания пред работници и служители. Или тази тактика добре Ви устройва и можете да лъжете хората, които Ви работят без почивка безконечно. С това ли се гордее Вашата фирма и Вие като нейн управител.

Аз мога да кажя като бищ работник 4е фирмата е добра и то даста като се има напрджит 4е е от стара загора :1 заплати те са кам 1200 лв; 2 осигоряжат те на тази сума ;3 работи6 с наи- новите строителни ма6ини ;4 бижа6 уважаван и ценен от колигите си; 5 осигиряжатсе курсове за придобижане на степен;6 средата на работа е както се о4аква от строителстжото;7 предлага се и изванреден труд ,които се запла6та , надник+изванреден труд

А какво ще кажете за позиция специалист по малкетинг?

vreme e za 2 zaplati neka idem da si gi iskame kolko trqbva da 4akame te sa izraboteni ot nas rabotata e svar6ena za tozi period, kade sa specialistite koito sa nazna4eni za spestqvane na sredstva i prou4vane na pazara, nali mnogo milioni nali promi6leni stroeji kolko trqbva da 4akame o6te????
pomnim kak v presata pi6e6e: KEH raste ne s dni a s 4asove, sledovatelno sega:
zaplatite zakasnqvat ne meseci a s godini !!! kak e
petak e denqt posleden 6ans, neka sprem v ponedelnik vsi4ki togava 6te se po4ustva sa6to kato nas kakto nie v momenta kato poparen kremvir6

Г-н Драгов,ако съумеете да върнете усмивките на работниците във вашите фирми ще се учудите колко работливи са те.Не си мислете , че когато работниците ви се интересуват за заплатите си ,то те са срещу интересите на фирмата.Няма такова нещо,защотото ние помним времето когато не се говореше за криза и как сме ходели на работа с желание и усмивка всяка сутрин.Просто както на Вас,така и на нас ни трябват пари и когато един работник е притиснат ,то той не е продуктивен.Със страх работа не се върши.Знаем , че Вие си разбирате от работата и си държите на думата, така че се надяваме скоро всичко да се оправи.

Здравейте,колеги!Да,съгласен съм,че в тази фирма се дават хубави заплати и ,че като почвах работа ,бях много щастлив.И с удоволствие ходех на работа.Особенно машините и инструментите са много голямо улеснение...но нещата се промениха.Каквото и да пишете -истината е една- Г-н Драгов не постъпва коректно,като бави заплатите над 1 месец,а най-лошото е че дори не се знае кога ще ги изплати.Има колеги с ипотечни кредити,а дори и да не са ипотечни,те трябва да се изплащат по някакъв начин.А и сметките валят.Вече сме края на март,а още си чакам заплатата за януари и февруари.Едва ли той ходи да си пазари от магазина на ''вересия''?Или може би са му спрели тока?Предполагам също не праща детето си със скъсани обувки и дрешки на у-ще?Според г-н Драгов,колко пари могат да се вземат в заем,докато той се сети да плати?И защо като отидеш в банката за кредит, само като чуят ''Строител ВД'' и кредита ти се е разминал,дори и за минимални суми?Колкото е критична ситуацията в страната,той тотално се олива да парадира с тази финансова криза.Г-н Драгов ,ако има криза в фирмата,то няма да има работа-следователно и пари.Но работа има ''бол''.И тези колеги,който пишат тук,как трябва да сме състрададелни към Вас и да ви влезем в положение,са заслепени от т.н. ''извънаредни'' които им плащате!Мисля,че и Вие трябва да ни влезете в положение,защото като влезеш в магазина-искат пари!Некоректно е също така,когато накой реши да попита за изработените си пари...Вие да го поставяте в абсурдната ситуация/предвид безработицата в България/, да се примири с безпаричието,или да отиде до офиса Ви за да си подаде молбата за напускане.И последно-очакваме в края на месеца да изпълните обещанието си за двете ни ИЗРАБОТЕНИ заплати,който обещахте да изплатите в бензиностанцията!

Здравеите,на всички скептично настроени към фирмата на г-н Драгов.
Моето мнение за този човек е , че тои е единственият работодател които се стреми да улесни работника с професионална техника и единственият работодател , които пласща това което е обещал,но в това време на финансова криза не само работодателя триабва да бъде духовна личност,но такива също трябва да бъдат и подчинените,защото даже и идеята да е чиста, ако няма изпълнители,тя неизбежно ще се провали и ще донесе множество страдания за него и за работниците.
Пример за това моге да намерите във всички ревулиционни промени,станали на ЗЕМЯТА.Идеята е справедливост,брадство,равенство и тогава щастието ще е за всички нас.!!!!!!

Ако всеки работник си гледа съвестно работата ,може би фирмата няма да е чак в такова положение,много малко от рабтниците влизат в положение на Г-н Драгов.
Други от тях лентяистват и реват за заплати,а не са сваршили работа за и 5 лв.надник! !! Единствената грешка до сега на Г-н Драгов е ,че не осведоми работниците за евентуално по-дълго забавяне на заплатите.
Аз мисля,че хората щяха да го разберат!

Ще има ли скоро заплати ?!?

През ден от фирмата напускат по окло 20 човека.Сами си направете сметка колко е добре в момента фирмата.Вече станаха 3 месеца откакто не сме зимали заплати а никой не казва дали ваобще ще се вземат.А още по лошото е че и не може да питаш , защото най вероятно е да те изгонят заради това.Като най странното във фирмата е ,че работа има много и посточнно се зимат големи обекти, но заплати не се плащат!?!?Ако хората поне знаят до кога няма да има пари всеки ще си направи сметката дали да седи или да напусне.А така като нямат представа просто се работи и се надяваш затъвъйки до гушата в сметки.....Това е работодателството в БГ