GameLoft / Геймлофт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3&markers=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3

GameLoft / Геймлофт

продължава да се надува един спукан кърпен балон с безброй кръпки.
не се разработва собствен продукт, постоянно се разчита на фреленсери.
често се стига до неприятни ситуации, в които вие сте виновни,защото някой друг е мазал и напуснал.
няма коледни бонуси, нито за свършена работа. поне за мен няма. за другите не знам.
хора като Добри и Танко продължават да търсят ползата от пребиваването си в компанията.
лечение има разбира се - разкарайте мъртвия меринджей и неговата дружинка, наемайте способни хора, които имат желание да правят игри.
и не им пречете да работят.

Дай на простия пари и власт,после му гледай сеира.

в тази фирма всичко се обърна на връзкарство и приятелства. Типично по български.
Да, има огромни бонуси но те са за приятелите, даже са огромни.
Новата HR си е назначена по приятелска линия и си работи по същата линия. големи приказки дръпна в началото ама си е приятелка.
страшно добри колеги си тръгнаха защото не могат да бъдат част от кръга на приятелите. освен ако не обичаш да лижеш.... тогава всичко е наред :)
Пълно с меринджеи. всеки от компетентен по компетентен. толерира се само поклоничеството и нищо друго. развитие няма. останалите офиси си държат на хората например Унгария но в София не е така.
Фирмата няма добро име в БГ. Показват се само лицата на приближените в измислени статии. Множеството няма да си тръгне тъй като никъде другаде няма им плащат приятелски заплати или да ги направят меринджеи така лесно а някои никога не биха станали началници. офисът е пропит от тази мракобесна атмосфера но ще се намерят такива които ще го оспорят нали има бонуси. по цял ден се пият кафета, фейсбук е на почит а филмите са ежедневие да живее Ютуб. Студио меринджея е готин, но и той премина в сивата страна.
не си правете илюзии някой ден ще ни затворят щом се разбере за какво става дума. развитие нулево.

Знаете ли какъв е проблемът в GameLoft ? Управлението не става, наетите хора не стават, следователно и продуктите не стават. Е това е проблемът.

Геймлофт не е от най-лошите фирми,но вече не е от добрите.С тези темпове на напускане,вече има по три бюра за човек.Някакси вече няма потенциал за бизнес в това студио,държи се щат колкото да се продаде на друга компания.Вече и за младши кадри не става,няма от кого да учат,защото лесно се прощават с опитните си хора.

Аман от простосмъртни завистливи служители,решили да просперират.Знаете ли колко е трудно да събереш пари за ланд ровър или порше ? Бонуси искали. Няма бонуси за простосмъртни.Който иска да работи,вратата е широко отворена.

Положението не е цветущо.Крайният резултат е трайна психическа повреда.
Какво представлява работата? - ами то май няма такава. Доста е тихичко вече.
Всичко е "на умирачка", пари вечно няма.Няма безплатно кафе или някакви привилегии.
Бонусите вече няма. Бонус от назаначение също няма, колкото и да твърдят обратното.
Началния ентусиазъм умира още на първата седмица.
Технически директор - алкохолик.
Студио мениджър - палячо. Добре е да нямате контакт с него.
Всеки ден обещания,че нещата ще се оправят ха ха
Постоянно ти прецакват отпуската - никога не може да излезеш по твой план, дори да заявиш месеци преди това.
Преди наемаха на кило, бързата процедура.Обаче сега пари няма,гледам закучиха се нещата.
Случва се да махнат някой в изпитателен срок.Не защото е некадърен,а за да може другите да са в страх и да мълчат за пари.
Графикът се сменя по 5 пъти на ден, няма изисквания за качество.
Колегите са свестни,заплатите се изплащат редовно.Интересни проекти няма.
Извод - работната среда е странна за толкова голяма компания.Нисък обем на работа, диктатура, шуробаджанащина, посредствено заплащане.Общо взето си прецакан.
За ученици,за студенти става.Мога да продължавам и още,но няма нужда.Така изглежда през моите очи,дано съм бил полезен.

Абе хора,на вас пращат ли ви обратна връзка,като кандидатствате? Вече изминаха месеци,никой не се е свързал.Казаха да изчакам връзка на по-късен етап,но обявата вече изчезна.Това сериозно ли е?

селски пръчки работят във фирмата, не си заслужава да работите тук. избиват се комплекси,овъртайм не се плаща. всеки слухти да натопи друг,всеичко се знае за всеки,времето е спряо някъде около СОЦ-а
черпейки торти и кафенца,когато дойдат от Вивенди, може да се издигнеш нагоре.
местното шефче си трепери за позицийката и лиже гъзове на великите босове,на които ама хич не им пука и даже мислят да затварят студиото. вече се заговори за съкращения.
тука става едиствено докато си студент и те боли шпека какво ще става
аре със здраве! :D

ами аз работя тук от година и половина и честно не разбрах какво точно работят моите колеги. като питаш някой,вдига рамене. не се знае какво ще става,няма план дори за седмица напред,всичко е един добре организиран безпорядък. аз не си давам зор,заплатата идва редовно. слагам положителен коментар. обаче не знам дали ще седя още година,защото може да затъпея.