GameLoft / Геймлофт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3&markers=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3

GameLoft / Геймлофт

Работя като програмист в тази фирма, от две години.Това е най-яката фирма в България.Искам да остана завинаги тук.

Преди много години работих в компанията, но скоро разбрах, че мнението ми все още е напълно адекватно. Тези които са останали във фирмата все още са там от както е отворен офис в София. И не защото компанията е толкоз добра, а защото хем нищо не вършат освен да се тъпчат с храна и да се наливат, хем получават пари. А и едва ли могат да се справят и с интервю за junior, нищо че под senior и architect няма във фирмата.

Работя в компанията, но скоро вече няма да съм част от нея. И причината е, че направих грешка да не се съобразя с мненията, които са написани тук. Все си мислех, че това цялото нещо не може да е истина и трябва да изградя моя преценка за компанията. Това беше голяма моя грешка. Наивно е да мислиш, че толкова много коментари са от някакви ботове, идиоти и т.н., и нямат частица истина. Истината се крие във всеки един коментар тук, негативен, разбира се. Думата срокове, уговорки, обещания, изпълнения, реализация са непознати за тази фирмичка. Жалко, че като споменеш името й и всички са във възторг, а то какво било - тотален, брутален плесник, когато започнеш да работиш в нея .... Не искам да влизам в детайли за брадатия шеф, за тези, които са като тоалетна хартия до него при нужда на бърсане на задника му ... Губят времето ви, губят желанието, губят ви всичко.

Безкрайно его, неграмотни и лигави меринджейчета, дървени философи-пияндурници, ниско заплащане, некомпетентност, корупция, работа с умиращи или напълно умрели технологии залепени с Ц-200 за модерни такива. Имаше хора от които имаше какво да се научи, но всичките се махнаха.

В тази фирма е game over всичко

Бях около три години в компанията и през повечето време се чувствах добре и се раздавах в работата си. Проблема е че в един момент усетих, че на годишните атестации мениджърите дават "потупване по рамото" и смятат че това трябва да е достатъчно за служителя. Ако се повдигне въпроса за увеличаване на заплатите тогава започва едно увъртане и ако служителя е достатъчно търпелив може да получи около 100лв увеличение. Ако споделите с продуцентите, че сте очаквали повече най-много да ви заплашат с уволнение. Не смятам че се цени труда. Имах колеги които седмици наред не вършеха нищо, а когато продуцентите го разбраха това - нищо не последва. Все пак препоръчвам на обяд да си пиете бирата с преките се ръководители, за да сте още по-спокойни ако не вършите никаква работа. Аз намерих начин да израстна като напуснах.

Преди години написах добър коментар за фирмата, но нещата се промениха. В момента е пълна скръб. Въобще не си правете труда да кандидатствате. Целия мениджмънт на фирмата се смени, а във фирмата останаха гъзолизци, които на всичкото отгоре си вярват, че са се издигнали благодарение на знанията си и успехите си, а не заради това, че от езиците им тече кръв от лизане. Всички със знания и топки се махнаха. Жалко, но факт.

Искам да напиша нещо положително. Абсолютно всичките 500 човека, напуснали офиса,се реализираха професионално.Компанията спокойно може да си смени името на GayLeft.Плачевните резултати водят до чистка whaaat! .Отрочето на дядо Славейко се оказа много кадърно.

В тази компания всичко може да се опише само с една дума ТРАГЕДИЯ

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018