GameLoft / Геймлофт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3&markers=София,бул. Мария Луиза 2, ЦУМ, ет. 3

GameLoft / Геймлофт

Проблемът в тази тъпа фирма е огромен!Дават ти задачи, за които не знаеш. Те са описани в някаква таргети, някъде в интернет, до които нямаш достъп и никой не ти е казал, че съществуват. Докато вършиш тази работа се оказва,че е на накой друг и че не си я направил както трябва, спрямо очакванията на фирмата. Никой не ти казва какви са очакванията, няма и обратна връзка. Инструктиран си да направиш пак задачата и така десет пъти. Накрая идват атестациите и дори не ти вярват,че задачата е правена от теб и се налага един месец пак да правиш задачите за 11 път. Къде го има това ? Да доказваш,че си работил.
Ако имаше мениджмънт и ако той знаеше кой по какво работи, нямаше какво да се доказва. Идиоти! Карай да заминава.
И така след месец вече доказваш на идиотите,че си го правил и ти казват "добре, ама знаеш ли, ние нямаме пари! парите свършиха". Обаче се намериха пари за шефчетата, за счетоводството (за да мълчат), намериха се 5 цифрени бонуси за тоя и оня, също за наемници по 8 бона заплата и нагоре. И чак тогава разбираш защо всеки в офиса не си дава зор и цъка в ютуб и защо фирмата е на този хал.
Заради интриги и некомпетентност на незнайно откъде пръкналите се шефове, избягаха качествените хора. Сега, сред потъващи показатели, всеки се ослушва за друга работа и при първа възможност се спасява. Не е луд този,който предлага работа тук.Луди са тези,които отиват и остават. Всяко стадо си има мърша,но това стадо е почти цялото мърша.
Има хора,които от години работят тук,не знам как успяват да го изтърпят.Типични путьовци.
Тупайте се по рамото колко е добре, стойте до 12 вечерта. Само това ви остана Прекалено много пари се подаряват,без да има видими резултати. Вивенди няма да изтраят дълго този офис.

Сбирщина български тарикатчета,които искат да правят бързи пари като наемат маймуни на ниски заплати.
На маймуните ще дам безценен съвет - носете си вазелина.
На ръководството също ще дам безценен съвет - правете дюнери (или вазелин).Правенето на игри не е за вас.

Договорът не се спазва, повишенията са фиктивни и никога не виждате парите от тях. Повече напускат, отколкото биват наети.
Некомпетентността е повсеместна, а реално работещите са шепа хора. Останалите са там, понеже в закусвалнята не са ги наели.
Ако няма къде да спите и ви трябва компютър за чат и ютюб, както и заплата под тази на чистачките, тогава постъпете.

в тази фирма всички се наиграха на мръсни политически игрички - 'прецакай другарчето'.не се наиграха ейй.замитат всичко под килима,но килима вече не може да скрие простотията в тази фирма.то прелива.да ви приседнат и бонусите,и далавери.както се вижда само далаверата върви.ама спокойно,нови успешни игри няма да има повече.взимайте,закривайте и бягайте.

Първоначално фирмата създава добро впечатление - центъра, огромен и просторен офис. Уви до тук свършва всичко.

Текучество - огромно.
Ангажираност - във ютуб и фейсбук.
Заплащане - много смешно,под средното за бранша.
Финансово развитие и перспектива - от 1 до 6% на година, комбинация от симпатии и хвърляне на зарче.
Натоварване - никой не прави нищо.
Управлението остава най-слабото звено в компанията. Шефа се държи сякаш са единствената фирма в България, затова екипа все повече прилича на прогимназия.Фирмата седи на заден план,всеки си кара личните проекти с предимство.Служители - без елементарни технически познания.Липсват ръководители,хора които могат да ръководят,да организират нещо.Всичко е ден за ден. Утре какво следва?

Това е българския мениджмънт в действие.
Пише страхотни мнения за фирмата си по сайтовете, огромни CVта,интервюта,разнася папки,задава тъпи въпроси от сорта на: какво мислите за офиса ни?
Но най важното е хал хабер да не разбира от работата,както и на тези които наема и какви качества трябва да притежават тези хора.
Накрая на месеца взима три пъти заплатата на програмист и се мисли за БОГ, а реално е един прост социален паразит.

Бягайте далеч! тук нямате какво да правите. нито ще се учите от някой, нито ще работите.
Невероятно некадърен мениджмънт,който прикрива грешките си уволнявайки неудобните хора и назначавайки роднини.
Шепа слаби кадри станаха директори, от роднина - HR мениджър.
Заплащането не е на необходимото ниво според изискванията.Мениджъра обира големите бонуси, но не върши работа.
Интервютата са проформа - накрая взимат препоръчан познат, приятел или роднина.
Понеже работата не върви,скришом плащат на чужденци и наемници да работят по проектите,на чувствително по-високи заплати от нашите.
Търсят програмисти вече 11-та година.Никой не се задържа дълго.Изводите всеки сам да си ги прави.

Фирмата лежи на стари лаври,на проекти правени от хората,които са намерили правилния път - към изхода.
Няма хора,от които може да се учи.Те си мислят,че разбират,ама за нищо не стават. В тази дупка се задържат само хора,които пасват на пейзажа: селската кръчма,другарчета по чашка или цигарка.
Ако имате време за губене и нерви за хабене - това е мястото.
Все слушаме,че нещата се оправят. Нищо няма да се промени и ще си остане същата дупка.Всичко е вярно,положението е зле.

Много връзкарчета,с връзки се влиза.Хората се уреждат.Нещата се закучиха,защото връзкарчетата не бачкат,а работа има за целия китайски народ.Четете коментарите,аз им вярвам.Те са на хора,видели много в компанията.Ако ви е първа работа,пропуснете.Ще се научите на лоши практики.Ако сте решиши да подпишете договор,помислете дали си заслужава да бъдете следващия бивш кадър,който пише и хейти тук.

продължава да се надува един спукан кърпен балон с безброй кръпки.
не се разработва собствен продукт, постоянно се разчита на фреленсери.
често се стига до неприятни ситуации, в които вие сте виновни,защото някой друг е мазал и напуснал.
няма коледни бонуси, нито за свършена работа. поне за мен няма. за другите не знам.
хора като Добри и Танко продължават да търсят ползата от пребиваването си в компанията.
лечение има разбира се - разкарайте мъртвия меринджей и неговата дружинка, наемайте способни хора, които имат желание да правят игри.
и не им пречете да работят.